הזווית החיפאית בחתונה. אהריש, הלוי ורוזנברגהזווית החיפאית בחתונה. אהריש, הלוי ורוזנברג

קבלו את גיל רוזנברג, הצלע החיפאית החשובה בחתונה של לוסי אהריש וצחי הלוי

"תודה על שבחרתם בי לעצב עבורכם, תודה על שהזמנתם אותי להיות נוכח בחתונת האהבה שלכם. תודה על הפרגון, היד החופשית והאמונה ביצירה, אוהב את שניכם. מזל טוב אהובים" גיל רוזנברג


קבלו את הצד החיפאי בסיפור חתונתם של לוסי אהריש וצחי הלוי: גיל רוזנברג, מעצב חיפאי מוערך ואהוב בעיר, הוא חבר ותיק של צחי הלוי. צחי סיפר לגיל על הצעת הנישואין לפני כשנה וביקש שגיל יעצב לו טבעות מיוחדות לרגל ההצעה והחתונה. גיל שמר על כל הסיפור בסוד ולאחר החתונה, שאליה כמובן הלך, פרסם פוסט נרגש על הטבעות:

הסיפור של לוסי אהריש וצחי לוי: זכות גדולה נפלה בחלקי, לעצב טבעות מיוחדות לזוג המיוחד הזה. אני באמת ובכנות מרגיש שזכיתי. טבעת שהיא הרבה יותר מכל עיצוב אחר שלי. טבעת של אהבה נוכחת, חזקה, מעצימה ולא מתפשרת. צחי הוא איש יקר לליבי ומיוחד עבורי.. אנחנו מכירים שנים רבות, חבר קרוב, חבר נפש, כזה שאני פוגש לעיתים רחוקות, אבל תמיד כל מפגש מתחיל כאילו הקודם הסתיים רק לפני רגע. כאילו רק לפני שנייה נפגשנו, גם אם עברה כבר שנה. כשהוא התקשר אלי, לבשר לי על ההצעה הקרובה, וביקש שנעצב יחד טבעות מיוחדות לרגע המיוחד הזה, התרגשתי עד עמקי נשמתי. לאורך כל הדרך, ליוותה אותי התחושה, או ההשראה אם תרצו, שאנחנו מעצבים טבעת למלכה. הטבעת שבחרנו היא כמו כתר. כתר למלכה. עם יהלום לב- יהלום כחול, נדיר, יוצא דופן, מלכותי ומיוחד בדיוק כמו לוסי. דיברנו עליהם על מערכת היחסים שלהם על אהבה על חיים על בית. המילה אהבה כל כך נוכחת בתהליך היצירה הזה, עוטפת את כולו, עוטפת את שניהם.

עם לוסי דיברתי אחרי שאמרה כן.. כל החלומות התגשמו, הטבעת הייתה מדויקת והיא אהבה אותה בטירוף. בהמשך, בחרנו טבעות נישואין- שתי טבעות קלאסיות, פשוטות, צנועות בדיוק כמותם. זכיתי להיות חלק מסיפור אהבה ענק, זכיתי לשמח ולרגש חבר יקר, שהולך איתי דרך, לפגוש ולהכיר חברה חדשה, נפלאה שנכנסה עמוק ללבי. תודה על שבחרתם בי לעצב עבורכם, תודה על שהזמנתם אותי להיות נוכח בחתונת האהבה שלכם. תודה על הפרגון, היד החופשית והאמונה ביצירה, אוהב את שניכם. מזל טוב אהובים.

אולי גם זה יעניין אותך
הטבעת של לוסי. כתר ויהלומים. עיצוב: גיל רוזנברגהטבעת של לוסי. כתר ויהלומים. עיצוב: גיל רוזנברג

 גיל רוזנברג, מתרגשים? 

 זכיתי להיות חלק מאחד האירועים המרגשים שהייתי בהם וזכיתי בחבר ותיק ובחברה חדשה לחיים.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך