הכח הנשי בדירקטוריון. חדוה אלמוג צילום ראובן קפוצינסקיהכח הנשי בדירקטוריון. חדוה אלמוג צילום ראובן קפוצינסקי

כאן בונים! תנופת הבנייה בחיפה היא פנומנאלית ביחס להיקף האזורי ואף הארצי

חדווה אלמוג, סגנית ראש העיר ויו"ר וועדת המשנה לתכנון ובנייה: "זוהי תקופה מאתגרת מאוד. הקמת שכונה חדשה מצריכה היערכות מרובה בהרבה מאוד אספקטים, מעבר לדירות עצמן, ואנו עובדים ימים כלילות על מנת שהשכונות האלה יהיו מקום נעים ומוצלח לגור בהן"


תנופת הבנייה בחיפה היא פנומנאלית ביחס להיקף האזורי ואף הארצי. ה 15.03.18 היה יום היסטורי בחיפה. הסכם הגג שנחתם באותו היום מדבר על 15,000 יחידות דיור אשר ייבנו בעתיד הקרוב בחיפה. מי שאמורה לנצח על המלאכה היא סגנית ראש העיר ויו"ר וועדת המשנה לתכנון ובניה, גב' חדווה אלמוג, אשר מסיימת את שנתה החמישית בתפקיד. אם בכניסתה לתפקיד של חדווה, לאחר שנים בהן כמעט ולא ניתן היה לראות מנופים בעיר, הרי שהיום התמונה שונה לחלוטין.

 

אולי גם זה יעניין אותך

לצד בניית השכונות רמת הנשיא ונאות פרס הזוכות לשבחים רבים מדייריהן, אנו עומדים בפני הקמת מספר שכונות חדשות כגון גבעת זמר, מורדות לינקולן, רמת גוראל וכמובן – ההרחבה של נאות פרס. לצד כל אלו, משופעת העיר בפרויקטים של התחדשות עירונית- פינוי בינוי ותמ"א 38 אשר כצפוי, התמקדו בתחילת הדרך בשכונות היוקרתיות בהן ערך הבתים הוא גבוה, אך כיום הולכות ומתרחבות למקומות שונים בעיר.

חדווה אלמוג, סגנית ראש העיר ויו"ר וועדת המשנה לתכנון ובנייה, ממשיכים בתנופת הבנייה?

זוהי תקופה מאתגרת מאוד. הקמת שכונה חדשה מצריכה היערכות מרובה בהרבה מאוד אספקטים מעבר לדירות עצמן ואנו עובדים ימים כלילות על מנת שהשכונות האלה יהיו מקום נעים ומוצלח לגור בהן.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך