ארז וולך. יעשה לטובת קריית חיים ושמואל. אלבום פרטיארז וולך. יעשה לטובת קריית חיים ושמואל. אלבום פרטי

ארז וולך, כולנו: קריית חיים ושמואל לא אחיות חורגות לחיפה!

הזיהום, תשתיות, חנייה, רצועת החוף, פיקוח, תגבור הביטחון, פארקים נוספים ועוד. ארז מבטיח לטפל בכל זה כשייבחר למועצה ברשימת כולנו בראשות אלעד אטיאס


ארז וולך, נציג רשימת כולנו למועצה, הקשיב בתקופה האחרונה לכל מה שנאמר בקשר לקריית חיים בה הוא נולד וגר, וכן גם הוריו והוריהם, תושבי הקריה המושרשים, והוא הרגיש שהוא לא יכול יותר והוא חייב להגיד את מה שיושב לו על הלב מאז שהחליט להתמודד למועצת העיר בסיעת כולנו ברשות אלעד אטיאס. בזעקה הוא אומר "קריית חיים ושמואל לא אחיות חורגות לחיפה!" אז יצאנו וביררנו עם וולך, מה על הלב שלו ומה יעשה אם ייבחר.

אולי גם זה יעניין אותך

וולך, מה כואב ובמה צריך לטפל בקריית חיים?

קריית חיים ושמואל חייבות לעבור שינוי ודחוף. אם בנושא איכות הסביבה וזיהום האוויר שחייבים לתת דגש חזק בנידון ולמנוע התרחבות הזיהום בקריה ואם לתת דגש בנושא תשתיות ואיכות הכבישים, הרחובות והתאורה. לתושבי הקרייה כואב לראות שהילדים נודדים לפארקים בקריה אחרת, חייבים לבנות עוד פארקים ומגרשים סינטטיים,לנוחות התושבים והילדים. צריך לטפל ברצועת החוף של קריית חיים, יש לנו יהלום, פשוט צריך ללטש אותו. רחוב אחי אילת עמוס בעסקים תוססים וזה מבורך אבל אין מספיק פיקוח של העירייה והמשטרה על כל נושא החנייה, הנסיעה המהירה ברחוב, צריך תגבור של פקחים ושוטרים בקריה מזרחית, המערבית ושמואל, למען ביטחון התושבים והילדים. כאשר אבחר, אעשה הכל על מנת שכל הדברים האלה יקרו!

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך