מעמד חתימת ההסכם. עציוני ועוצמה לקריית חיים. צילומים: מטה דוד עציונימעמד חתימת ההסכם. עציוני ועוצמה לקריית חיים. צילומים: מטה דוד עציוני

סיעת "עוצמה לקריית חיים" הודיעה הערב כי היא תומכת במועמדותו של דוד עציוני

יניב שטרית ועו"ד פז גולדהורן: "מתוך הרצון לפעול למען תושבי קרית חיים ושמואל, בחרה הסיעה לתמוך במועמד דוד עציוני לראשות העיר בכדי לייצג נאמנה ולהשמיע את קולם של תושבי קרית חיים ושמואל, תוך דאגה לשיפור איכות החיים של כולנו".


עוצמה לקריית חיים הוקמה על ידי יניב שטריתחבר ועד קרית חיים ותושב הקריה מזה 20 שנה ועו”ד פז גולדהורןחבר הנהלה במועדון הכדורסל מכבי קריית חייםשמתגורר בקריה כל חייו

יניב שטרית ועו"ד פז גולדהורן בתגובה: "מתוך הרצון לפעול למען תושבי קרית חיים ושמואל בחרה הסיעה לתמוך במועמד דוד עציוני לראשות העיר בכדי לייצג נאמנה ולהשמיע את קולם של תושבי קרית חיים ושמואל תוך דאגה לשיפור איכות החיים של כולנו".

אולי גם זה יעניין אותך

דוד עציוני בתגובה: "שיתוף הפעולה עם סיעת "עוצמה לקריית חייםמהווה עבורנו ציון דרך בהתפתחות הקמפיין שלנומדובר בסיעה היחידה אשר מייצגת את ציבור תושבי קרית חיים וקרית שמואל ושמחתי לראות אנשים מוכשרים שפועלים רבות במשך שנים למען תושבי קרית חייםמודה להם על שהחליטו לתמוך במועמדותי לראשות העיר ובעצם התמיכה להביע אמון ביכולותיי להצעיד לדרך חדשה את חיפה בכלל ואת קרית חיים וקרית שמואל בפרט".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך