יוליה שטראים. יח"ציוליה שטראים. יח"צ

רשימת 'חיפה בעלייה' נפסלה עקב טעות טכנית, הסיעה עתרה לבית המשפט המחוזי

בעתירה טענה הסיעה כי לא ניתנה להם התראה כמתחייב בחוק בטרם פסילת הרשימה והם משוכנעים שזה יסדיר את הרישום במיידית. יוליה שטראים: "מדובר בטעות טכנית אשר תוסדר בבית המשפט ואין בליבי ספק כי האמת לצידנו וב-30 באוקטובר נגדיל את כוחנו במועצה"


בשל טעות טכנית בהגשת טפסי המועמדות בבחירות למועצת העיר חיפה, פסל משרד הפנים את רשימת 'חיפה בעלייה' בראשותה של סגנית ראש העיר, יוליה שטראים, מהתמודדות בבחירות.
משרד הפנים הוציא אתמול הודעות פסילות לרשימות שונות ברחבי הארץ ובמסגרת זו, נשלחה גם הודעת פסילה לרשימת "חיפה בעלייה" זאת לאחר שברשימה שנמסרה לנציג משרד הפנים הופיעו שמות 7 מועמדים ולא 11 כמתחייב. מטה 'חיפה בעלייה' מוסר כי בטופס הרישום לבחירות מצויין כי במידה ובמעמד הרישום לא הוגשו מספיק מועמדים, באחריותו של נציג משרד הפנים להתריע על זאת בכדי למנוע פסילה עתידית, פעולה פשוטה אשר בפועל לא נעשתה והובילה לפסילת הרשימה. בסיעת "חיפה בעלייה" עתרו לבית המשפט המחוזי בטענה שלא ניתנה להם התראה כמתחייב בחוק בטרם פסילת הרשימה ומשוכנעים שזה יסדיר את הרישום במיידית.
 

יוליה שטראים בתגובה: מדובר בטעות טכנית אשר תוסדר בבית המשפט אין בליבי ספק כי האמת לצידנו וב-30 באוקטובר נגדיל את כוחנו במועצה".

אולי גם זה יעניין אותך
תגובות:
עוד ניוזים בשבילך