שומע על כעס ואכזבה בעבודה. מאיר לוי. צילום סבינהשומע על כעס ואכזבה בעבודה. מאיר לוי. צילום סבינה

מאיר לוי, 'אופק לחיפה', מקבל חיזוקים מצד תומכי מפלגת העבודה המבולבלים והמאוכזבים בחיפה

מאיר לוי: "משיחות עם חבריי אני שומע על כעס רב ואכזבה ולא בטוח בכלל שיתמכו במי שהמפלגה תומכת ואני מרגיש ויודע שרבים מחברי מפלגת העבודה ותומכיה יצביעו לי מהיכרותם אותי ואת פעילותי"


הבלבול במפלגת העבודה בחיפה ממשיך ומתחזק. המפלגה פיצלה את תמיכתה בעיר לשני מתמודדים שרצים לראשות העיר אחד מול השני בשתי רשימות שונות כשאף אחת מהן לא שייכת למפלגת העבודה וכך, לראשונה, למפלגת העבודה בחיפה (אמת) אין רשימה שמתמודדת למועצת העיר והתומכים בעיר מבולבלים. מאיר לוי, מהפעילים המרכזיים של מפלגת העבודה בחיפה, שהביע אכזבה גדולה ואף כעס רב על התנהלות המפלגה, הקים סיעה עצמאית בשם 'אופק לחיפה' ומקבל לפניות מצד תומכים ופעילים של המפלגה בעיר שמבקשים לתמוך בו ולא ברשימות בהן תומכת המפלגה.

מאיר לוי, תומכי העבודה בוחרים בך?

שנתיים חיכיתי והכנתי את עצמי לפריימריז למועצת העיר ואילו המפלגה החליטה לבטלם ולקבוע ע"י וועדה מוניציפאלית את תמיכתה ונציגיה, מעבר לכך שזה אסון למפלגה עם היסטוריה בחיפה שאין רשימה הנושאת את השם אמת שלמעשה נמחק והנציגים נקבעו ע"י הוועדה המוניציפאלית אך ורק עפ"י קירבה וקשרים פוליטיים ולכן ישנם פעילים רבים שנזנחו. החלטתי לרוץ עצמאית ולהקים את סיעת 'אופק לחיפה' בראשות מאיר לוי ואני אבחר למועצת העיר בלי טובות מהמפלגה שזנחה רבים מפעיליה ותומכיה בחיפה. משיחות עם חבריי אני שומע על כעס רב ואכזבה ולא בטוח בכלל שיתמכו במי שהמפלגה תומכת אני מרגיש ויודע שרבים מחברי מפלגת העבודה ותומכיה אף יצביעו לי מהיכרותם אותי ואת פעילותי.

אולי גם זה יעניין אותך

תגובתו של ערן חרמוני, מזכ"ל מפלגת העבודה, לגבי המהלכים של מפלגת העבודה בבחירות בחיפה ולגבי הטענות של מאיר לוי:

העובדות פשוטות, במפלגת העבודה פועלת ועדה מוניציפלית שמקבלת החלטות על זהות המתמודדים ביישובים השונים. זה נמצא בכל המערכות האחרונות, אין פריימריז וזה ידוע וגלוי לכל. לגבי רשימות אמת, יש זיקה ארצית לרשימות ניטרליות, ככה גם בליכוד, למרות שיש את המותג אמת בכמה וכמה מקומות בארץ.

כל אחד יפעל לפי שיקול דעתו, אנחנו לא יכולים ומבקשים לכפות את עמדתנו על אנשים, אנחנו כמפלגה פוליטית הבענו את עמדתנו הפוליטית בנוגע לחיפה ואת ההמלצה שלנו ואת התמיכה הפומבית והציבורית שלנו ותושבי חיפה ואוהדי מפלגת העבודה בחיפה ייקחו או לא ייקחו את זה בחשבון ויפעלו על פי שיקול דעתם, מי שפחות אוהב את העמדה שלנו זאת זכותו ואני מכבד את זה. יש לא מעט אנשים שכן בכל זאת עמדתנו בחיפה חשובה להם ואני מניח שזה יבוא לידי ביטוי.

מפלגת העבודה בחיפה תצא מחוזקת מהבחירות ואני כמובן מאחל בהצלחה לכולם, גם למאיר לוי.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך