שישו ושמחו: נשר חגגה שמחת תורה

אירועי שמחת תורה ו"הקפות שניות" התקיימו ב"שדרת היוצרים", הסמוכה לרחבת הדואר המרכזי בתל חנן. נשר על מפת התיירות: אלפי מבקרים טיילו במהלך חג הסוכות בפארק הגשרים התלויים


אתמול (שני) מוצאי שמחת תורה חגגו תושבי העיר נשר את אירועי שמחת תורה ו"הקפות שניות" ב"שדרת היוצרים", הסמוכה לרחבת הדואר המרכזי, בתל חנן. האירוע התקיים במעמד מכובדי העירייה ורבנים מכובדים, בראשם רב העיר, הרב יצחק לוי.
כמדי שנה חברו יחד עיריית נשר, המתנ"ס והמועצה הדתית להפקת האירוע. ברחבה חגגו כולם בשירה וריקודים עם ספרי התורה וקיימו את מצוות "הקפות שניות". קודם לכן, בשבוע שעבר, עיריית נשר, המועצה הדתית ורשת המתנ"סים נשר קיימו אירוע ציבורי נוסף – שמחת בית השואבה, שנערך בבית הכנסת המרכזי "היכל שלמה" שבשכונת תל חנן. גם השנה דאגו העירייה ורשת המתנ"סים נשר לתושבים שביקשו לקחת חלק בברכת הכוהנים בכותל המערבי בירושלים והעמידה לרשותם שירות הסעה הלוך-חזור במחיר מסובסד.

אולי גם זה יעניין אותך

במהלך חג הסוכות וימי חול המועד פקדו את פארק נשר-קק"ל, ואת הגשרים התלויים בנשר רבבות מטיילים מכל רחבי הארץ. בממוצע פקדו את האתר במהלך החג קרוב ל-4,000 איש מדי יום. פארק קק"ל בנשר, השוכן בפאתי העיר, על מורדותיו הצפון-מזרחיים של הכרמל, משתרע על שטח של 275 דונם, ומהווה לאורך כל השנה מוקד משיכה למטיילים רבים. במהלך החגים נרשמת מדי שנה תנועה גדולה במיוחד של מבקרים. הפארק מתוחזק כהלכה ע"י עיריית נשר.
במרכזו של הפארק שהקימה קק"ל, זורם לו נחל קטיע – אחד מיובליו של נחל נשר. האטרקציה המרכזית בפארק היא: שני הגשרים, שאורכם כ-80 מטרים, והנמתחים להם באמצעות כבלי פלדה מעל לוואדי המרהיב. העלייה וההליכה על הגשרים היא בטוחה לחלוטין ומתאימה לבני כל הגילאים. בפארק עצמו משובצים מתקני משחקים, נקודות תצפית, ומקום ייעודי עם שולחנות וספסלים לטובת פיקניקים משפחתיים.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך