ביהמ"ש קיבל את התנגדות עיריית חיפה ואסר על פתיחת מועדון חשפנות בסמוך ל"ביג" ולמועדון בו נערכות מסיבות בר מצווה

בעלי מועדון חשפנות שכבר נסגר חשב להזיז אותו ולפתוח בשרות ההסתדרות, סמוך למרכז "ביג". אלא שהוא גילה מולו התנגדות נחרצת של העירייה והמשטרה, שגילו שמועדון החשפנות עומד להפוך כנראה גם לבית בושת שוקק חיים וכל זאת ליד מועדון בו נערכות מסיבות בר מצווה


בעל מועדון חשפנות שפעל בעבר מול קניון "לב המפרץ" ונקרא "גירלס" קיבל צו סגירה לפני זמן מה, לאחר שפעל ללא רישיון מהעירייה ומהמשטרה. אלא שבעלי המועדון לא אמר נואש והוא החליט לפתוח מועדון חשפנות וכן מקום למכירת אביזרי מין, כך לפי הבקשה לרישיון שהגיש, בשדרות ההסתדרות 8. הפעם היה מדובר במיקום שסמוך למרכז הקניות "ביג" ונמצא בבניין בו מתקיים מועדון אחר, בו מתקיימות לא פעם מסיבות בר מצווה.

עיריית חיפה הודיעה לבעלים כי הוא לא יקבל רישיון לפתיחת מועדון החשפנות, מאחר והוא לא יכול להתקיים ליד מועדון לצעירים, לא על עורך תנועה מרכזי הומה אדם ובטח שלא בסמוך למרכז קניות כמו "ביג".

גם המשטרה הודיעה לבעלים כי לאחר בדיקות מודיעיניות הם גילו כי יש לו כוונה להפוך את המקום לבית בושת פעיל ותוסס.

אלא שהבעלים לא אמר נואש ועתר לבית המשפט המחוזי בחיפה נגד החלטת העירייה והמשטרה.

התוצאה הייתה שבית המשפט גילה כי לפי מידע מודיעיני מסתבר כי הוא נקשר לגורם עברייני שקשר את עצמו בעבר לעבירות סחר בנשים. ואם לא די – לפי מידע מודיעיני של המשטרה, מועדון החשפנות עשוי להפוך בין רגע לבית בושת פעיל.

בית המשפט קבע כי לא יעלה על הדעת שמקום כזה יתקיים בסמוך למועדון צעירים בו נערכות מסיבות בר מצווה ובטח שלא סמוך למרכז קניות הומה אדם כמו "ביג". בכך בית המשפט קיבל את עמדת עיריית חיפה ואסר על פתיחת מועדון החשפנות בשדרות ההסתדרות, שגם כך יש בה ריבוי של מועדוני מין ובתי בושת שנסגרים תכופות.

 

אולי גם זה יעניין אותך
תגובות:
עוד ניוזים בשבילך