סערה בתיכון: האישה הבחינה בקעקוע עם אות אחת על זרוע בעלה, מורה ותיק באחד מהתיכונים באזור חיפה. רק במסיבת הסיום בתיכון גילתה שהקעקוע על שם מורה צעירה

הקעקוע שהפיל את המורה הוותיק בתיכון באזור חיפה והמורה הצעירה וחשף את הרומן ביניהם. הנהלת בית הספר זימנה את שני המורים להסיר חשש של הטרדה מינית


 

סערה באחד מבתי הספר התיכוניים בעיר בצפון הארץ. מורה ותיק ניהל רומן עם מורה צעירה ממנו ב-20 שנים, כאשר שניהם נשואים. אשתו של המורה חשפה את הרומן במסיבת הסיום של צוות המורים בבית הספר, כשבעלה הכיר לה את המורה הצעירה. באותה שנייה "נפל לה האסימון".

מכתב התביעה לשלום בית של האישה ,שהוגש באמצעות עורכת הדין שרין סולן, עולה סיפור מדהים. המורה שנחשב לאחד המורים הטובים והמוערכים בבית הספר, מחנך כיתה גבוהה בתיכון, נקרא כבר לפני חודש לבירור על ידי מנהלת בית הספר יחד עם המאהבת כדי להסיר חשש להטרדה מינית. שם הוא חשף כיצד נוצר הקשר עם המורה הצעירה שלדבריו היא זו שיזמה את הקשר.

בבקשה לבית הדין הרבני, טוענת האישה כי לפני מספר חודשים הדהים אותה בעלה כשקעקע אות אחת על החלק הפנימי של הזרוע. אשתו ביקשה ממנו הסברים לאותה אות והוא אמר לה כי בהתייעצות עם רב קעקע את האות שהיא סגולה לאריכות ימים.

לדברי האישה, במהלך ערב סיום השנה של מורי ומורות בית הספר אליו הוזמנו נשות המורים, הציג בפניה את בעלה את המורה הצעירה. כשאמרה את שמה הבינה כי הוא קיעקע את האות הראשונה של שם המאהבת.

עו"ד סולן טוענת כי הבעל התוודה בפני אשתו כי קיעקע את שמה של המאהבת על הזרוע ואף הודה כי הוא בקשר רומנטי ואין הוא יכול לחזור בו מסיבות השמורות עמו – ולכן החליט לעזוב את הבית.

עו"ד סולן טוענת עוד, כי המורה הוותיק לא היה עוזב את הבית מיוזמתו אלמלא היה נתון ללחץ ואיומים שהמורה הצעירה תתלונן עליו על כי הטריד אותה מינית.

למרות זאת, מבקשת האישה מבית הדין לחייב את בעלה לחזור לדירתם המשותפת ולנסות לשקם את היחסים ביניהם.  בית הדין אמרו להתכנס בשבוע הבא ולבחון את בקשת האישה.

 

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך