פרסום ראשון: גיל גולדרייך הסיר את מועמדותו לראשות העיר חיפה ותומך בעינת קליש-רותם

גיל גולדרייך הודיע לפני זמן קצר כי הוא מסיר את מועמדותו מריצה לראשות העיר חיפה ותומך במועמדת עינת קליש-רותם. "המטרה שלי היא להציל את העיר חיפה מהאסון הנקרא יונה יהב"


המתמודד לראשות העיר חיפה, עו"ד גיל גולדרייך, הודיע היום כי הוא מסיר את מועמדותו לתפקיד ראש העירייה, וכי הוא מעביר את תמיכתו למועמדת ד"ר עינת קליש-רותם. גולדרייך, הנחשב לאופוזיציונר הלוחמני ביותר של יונה יהב, ולא היסס למתוח עליו ביקורת נוקבת, הודיע כי ימשיך לפעול לטובת הציבור במסגרת רשימת "נכים ומנצחים בראשותו של גיל גולדרייך", אשר מוסיפה להתמודד על מקומה במועצת העיר.
לדברי גולדרייך: "כמו שאמרתי לאורך כל השנה וחצי האחרונות, המטרה שלי היא להציל את העיר חיפה מהאסון הנקרא יונה יהב, ולשם כך פעלתי ללא לאות במלחמה נגדו כדי שהציבור החיפאי יחלץ מ"מלתעותיו האכזריות" הלופתות אותו כבר יותר מ-15 שנים. לעת הזו, הדבר הנכון ביותר לטובת הגשמתה של המטרה, הוא תמיכה בד"ר עינת קליש-רותם, שהצליחה לעשות דבר מופלא – להעניק תקווה של ממש למאות אלפי חיפאים, כי השינוי המיוחל הוא בהישג ידם.
אולי גם זה יעניין אותך

"עינת מצליחה לאחד מגזרים שלמים, זוכה לאהדה ולתמיכה רבה, ולכן היא המועמדת הראויה ביותר ובעלת הסיכויים הטובים ביותר להביס את יונה יהב, ובכך להביא מזור לחיפה המדממת. אני מבקש מכל תומכי, ומציע גם למועמדים האחרים, להתייצב לצידי לתמיכה בקליש-רותם. אמשיך לפעול ללא לאות לטובת הציבור החיפאי ואמשיך להילחם ביונה יהב, שמנעמי השלטון וצרכי מקורביו, השכיחו ממנו את הציבור הרחב בכלל, ואת האוכלוסיות המוחלשות בפרט.
"רשימת 'נכים ומנצחים' למועצת העיר, חרתה על דגלה מלחמה בשחיתות ובסיאוב שפשו בעיריית חיפה, ובכוונתה לקדם מדיניות שתיטיב עם הנכים והאוכלוסיות המוחלשות בעיר, בין היתר על ידי רפורמה כוללת באגף הרווחה של העירייה, שנחשב לאגף מסואב, המנוהל באופן כושל וחובבני".
עינת קליש אמרה בסיפוק: "אני מודה לעו״ד גיל גולדרייך, על התמיכה במועמדותי לראשות העיר חיפה ובטוחה  שנעבוד בשיתוף פעולה פורה לטובת העיר ותושביה. תמיכתו של גיל מהיום מגיעה כשבועיים לאחר הצטרפותה של סיגל ציוני לסיעתי ״חיים בחיפה״ ומהווה אישור והכרה בהלך הרוח בציבור החיפאי שמבין שאני הכתובת לשינוי הכל כך מיוחל לעיר חיפה".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך