סערה בחיפה: תושבים זועמים על אירוע "סליחות" בהשתתפות אייל גולן ואריה דרעי: "מעלים לנו השבוע ארנונה ומזמינים שני אנשים כאלו על חשבוננו?". וגם: אין כניסת נשים

סערת אייל גולן חדשה בחיפה: תושבים רבים לא מבינים למה העירייה צריכה לממן מכיסם מופע סליחות בו מופיעי אייל גולן ואורח הכבוד הוא השר אריה דרעי. "אחרי שהעלו לנו עכשיו ארנונה, אנחנו גם צריכים לממן מסע התחנפות לציבור החרדי כדי שיצביע לראש העיר?"


לפני מספר ימים תושבי חיפה קיבלו הודעה שהארנונה שלהם עולה בחצי אחוז. מדובר בעיר שהארנונה בה בין הגבוהות בכל הארץ. רבים מהם לא שמחו על כך, אלא שבמקביל הם גילו מודעות ענק המזמינות אותם להשתתף במופע סליחות ענק בהשתתפות אייל גולן ובהשתתפות שר הפנים אריה דרעי – וכל זאת בחסות עיריית חיפה.

רבים מהם כתבו פניות נסערות לעירייה וחלק מהתגובות גם היו ברשת ומעוררות סערה גדולה.

רבים כועסים על כך ששוב אייל גולן ששמו נקשר לפרשת הנערות הקטינות, שאביו הורשע בה, וכן הוא הורשע בהעלמת מס, מוזמן לאירוע כזה – אירוע אגב שבשל צנעה אין בו כניסה לנשים. וגם העובדה שאריה דרעי, שר הפנים מוזמן כאורח כבוד וגם ידבר באירוע, רבים רואים זאת כתעמולת בחירות מטעם ראש העיר יונה יהב, שנותן זאת לדרעי כדי לזכות בתמיכתו ותמיכת החרדים בעיר.

קרן פרדו כתבה: "יש כאן חיפאיות? האגף לתרבות תורנית של משרד החינוך מזמין את אייל גולן לעיר לאירוע דתי מרגש. לא יופיעו שם נשים כי זה לא צנוע. אבל כן יהיה מי שקורא לרכב שלו 'פות-מוביל', מי שקיים יחסי מין עם קטינות ודיבר בצורה בזויה על נשים. הקימו קול צעקה!!".

 

אולי גם זה יעניין אותך

יעל שינר כותבת: " לא מכספי הארנונה שלי! אדון הסליחות, בוחן לבבות – מדוע אייל גולן ואריה דרעי מופיעים בחסות עיריית חיפה? ולמה שר מופיע בפרסומים של העירייה, משל היה כוכב רוק? אולי, רק אולי – זה קשור לבחירות המתקרבות ולרצון להתחבב על החרדים? זה לא רק עניין של טעם וריח, גולן ודרעי שניהם עבריינים מורשעים. גולן לא הואשם בפרשת הקטינות (פותמובייל ושאר הגועל נפש, להבדיל מאביו בן ה65 נשלח למאסר על ניצול קטינות). הוא הורשע בהעלמת מס של 2.5 מיליון ש"ח, שזה גם לא עניין של מה בכך. דרעי הורשע בשוחד, מרמה והפרת אמונים".

ירון כותב: "העלו לנו רק עכשיו בחצי אחוז ארנונה. למה? כי הם יכולים. מילא זה, אבל לממן מופע כזה לתת כסף ובמה לאנשים כאלו? עד איפה נשלם ביוקר על מערכת הבחירות?".

 

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך