בקרוב: אירוע פתיחה לקפה תות המיתולוגי. אלעד אטיאס: צריך לחזק את ציר הכרמל שישוב להיות תוסס כמו פעם

בעוד כשבועיים תיערך הפקת הפתיחה של קפה תות המיתולוגי שנפתח שוב ע"י הבעלים פטריסיו סייג, שמבטיח לעשות אירוע כמו בימים הטובים של הציר


כשעסקים בציר מוריה נסגרים ונראה כאילו המקום שפעם היה שוקק חיים נמצא במצב של שינה, כל מקום שנפתח זה פרח במדבר ואם הוא פרח שחוזר שוב זה עוד יותר יפה. אז למי שלא יודע, קפה תות המיתולוגי נפתח שוב לפני זמן קצר על ידי הבעלים החדשים ישנים, פטריסיו סייג, שבעוד כשבועיים מתכנן פתיחה גדולה לתות שבתקופתו היה סמל ובכל לילה סגרו שם את הבילוי עשרות צעירים ובשישי שבת היו יושבים על המדרכה כי בפנים היה מפוצץ. בשלישי האחרון הגיע לתות לפרגן, אלעד אטיאס, חבר של פטו שרץ כעת למועצת העיר והשניים דסקסו על מצב הציר ומה אפשר לעשות כדי להחזיר עטרה ליושנה וכמובן על אירוע הפתיחה שיפורסם בקרוב.

אולי גם זה יעניין אותך

אטיאס, מחזירים את הציר למרכז?

אני שמח שפטו חזר ללחיי הבילוי בחיפה, הוא אדם שראוי לפרגון מכולם. אנחנו מכירים שנים רבות, מאז שירותי הצבאי, כשבסופי השבוע היינו יושבים אצלו. אני שמח לראות את העסק הנוסטלגי, קפה תות, בחיפה שנפתח שוב מחדש, בדיוק בזמן שצריך על מנת לחזק את ציר הכרמל, שייפתחו כמה שיותר עסקי בילוי ופנאי לצעירי חיפה. אני מאחל לפטו בהצלחה ענקית ואני קורא לבעלי העסקים והיזמים לפתח שוב את הציר כמוקד בילוי שיהיה תוסס כמו פעם, חסר בחיפה ציר בילויים מרכזי ואני מאמין שלאחר הבחירות אוכל לעזור לבעלי העסקים בציר בתכנית עסקית שתשפר את המצב הקיים מכל הבחינות.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך