"עריקה" דרמטית ממחנה יונה יהב: סיגל ציוני עוברת לרשימת עינת קליש-רותם

מכה תדמיתית למחנה יונה יהב בבחירות: סיגל ציוני, חברת מועצת העיר מספר 3 ברשימתו של יונה יהב, "עורקת" למחנה היריבה ומצטרפת להנהגת רשימת  "חיים בחיפה" ותומכת בד"ר עינת קליש רותם לראשות העיר


מכה תדמיתית למטה יונה יהב כשמספר 3 ברשימתו, סיגל ציוני, שקיבלה שיריון רק למקום 5 בבחירות הקרובות ברשימת יהב, הודיעה על עזיבה לטובת מחנה היריבה הגדולה של יהב- "חיים בחיפה" בהנהגת עינת קליש רותם.
ככל הנראה ציוני תקבל את מקום 2 או 4 ברשימה, היות ומקומות 3 ו-5 משורינים למועמדים של "העבודה" – נעמה לזימי וניר שובר.
סיגל ציוני הסבירה את המהלך המפתיע: "הבטחתי להיות האמא של כולם במועצת העיר, הבטחתי וקיימתי. הבטחתי שאהיה רק במקום שבו האג’נדה, הדרך והשליחות הציבורית שלי למען החינוך ורווחתם של ההורים והילדים, והטיפול בפרט אותו אני מקדמת ברציפות כמה עשורים, תבוא לידי ביטוי ותקויים באופן מוחלט ומלא. זה מה שתמיד עמד לנגד עיניי, בשביל זה יצאתי לדרך, עם זה המשכתי עד היום, ועם זה אמשיך גם הלאה.
לאחר לבטים רבים החלטתי להצטרף לרשימת 'חיים בחיפה' בהנהגתה של ד"ר עינת קליש. מצאנו מכנים משותפים רבים ואני בטוחה שנוכל לעבוד יחד בשותפות מלאה ומיטבית כדי לקדם את הנושאים שבנפשי בתחום החינוך, הורות וקהילה, וקידום מעמד הילד – תחומים בהם אני עוסקת בהתנדבות מזה 27 שנים, מתוכם 5 שנים במועצת העיר. עקבתי אחר עבודתה של עינת במועצת העיר ואני מאמינה שהיא תהיה ראשת עיר טובה לחיפה".

קליש רותם ברכה על הצטרפותה של ציוני ואמרה: "אני מודה לסיגל על האמון ועל התמיכה שלה בי ובסיעת "חיים בחיפה". סיגל תשמש כמחזיקת תיק החינוך ותטפל בכל נושאי החינוך, החינוך המיוחד, הורות וקהילה וקידום מעמד הילד. הצטרפותה לרשימה שלנו מהווה חיזוק משמעותי והוכחה נוספת לכך שהעבודה הקשה שלנו במועצת העיר בשנים האחרונות, הביאה להישגים משמעותיים שלא נעלמו מעיני הציבור החיפאי וגם לא מעיניה של סיגל. אני בטוחה שיחד עם סיגל, ועם כל האנשים המצוינים של 'חיים בחיפה', נביא את הבשורה והשינוי הכל כך חשוב לעיר חיפה, שכל הציבור כל כך מחכה לו".
גורמים במחנה קליש רותם אמרו כי בהסכם בין הצדדים לציוני הובטח בין היתר, אם קליש רותם תיבחר לראשות העיר, להיות מחזיקת תיק החינוך ולקבל את הסגנות. דבר שלא יכלה לקבל במחנה יונה יהב, היות ובעמדות אלו מחזיק שי אבוחצירה.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך