תורם ומסעיר את הרשת. עמרם מצנע. קרדיט צילום ויקיפדיהתורם ומסעיר את הרשת. עמרם מצנע. קרדיט צילום ויקיפדיה

עמרם מצנע מעורר סערה: החלטתי לתרום לקרן החדשה לישראל, מעריך את מעשיה

ראש עיריית חיפה לפני תקופת יונה יהב, עמרם מצנע, מעורר סערה ברשת כשמתפרסם שהוא תורם מכספו לקרן לישראל החדשה "כראש עיריית חיפה היית כישלון חרוץ, אני מניח שכעת נותנים לך איזה תמריץ כזה או אחר על מנת שתקדם את הקרן החדשה לחורבן ישראל"


עמרם מצנע, ראש העיר של חיפה לפני תקופת יונה יהב, שכיהן כראש העיר במשך כמעט עשור ועזב את חיפה לפני שנים, מעורר כעת סערה ברשת כשמתפרסם שהוא תורם מכספו לקרן לישראל החדשה. וכך הוא כותב:

"אני עוקב אחרי הקרן לאורך שנים ארוכות ומכבד מאוד את הדרך שבה היא פועלת", מסביר מצנע את החלטתו לתרום לקרן החדשה לישראל, "ההתקפות של השבועות והחודשים האחרונים נגד הקרן ופעילותה עוררו גם אותי ממקום הנוחיות שלי. לכן החלטתי לעשות מעשה ולא רק להעריך מרחוק את פעילותה של הקרן, אלא גם לתרום וכמובן לשתף את הציבור במחשבותיי העל הקרן". "מה שבעיקר מקומם אותי", הוא מוסיף, "היא הקלות הבלתי נסבלת שהשלטון ומפלגות הימין ודובריו של ראש הממשלה תוקפים בלי שום גבולות את הארגונים האזרחיים. אמנם חלק מהארגונים יותר מתאימים לדרך שלי וחלקם פחות, אבל כולם עושים את הפעילות שלהם מתוך הובלה של ערכים של דמוקרטיה, שוויון וסולידריות". (מתוך עמוד הפייסבוק של הקרן החדשה לישראל)

אולי גם זה יעניין אותך

עם פרסום הפוסט החלה הרשת גועשת והפוסט זכה לאלפי לייקים, שיתופים ותגובות, הינה כמה מהן:

יוסף: "עם פנסיה תקציבית מפנקת של 50-60K לחודש ופנסיות נוספות מעיריית חיפה, מפלגת העבודה ומהכנסת, בעוד רוב הציבור הגימלאי בישראל מסתפק ב2300 שח קיצבת זיקנה , אין לו בעיה לתרום לכם כמה גרושים…"

אתי: "אתה זה שצריך להתעורר ולפקוח עיניים לרווחה ואם אפשר להחזיר את תאי מוחך לפעילות סדירה. לומר את המילים היפות והמחמיאות האלו על קרן שרוצה ליטול מהיהודים את מדינתם זו טיפשות ואנטישמיות ושנאה מאין כמוהם, כלפי העם ממנו אתה בא."

ישראל: "אני מנסה להתנסח בנחמדות אבל קשה כשמדובר באחד כמו מצנע. הוא פשוט בוגד בחברים שלו שנתנו את חייהם למדינה. הוא בושה כמו שאר שוברים שתיקה. בצלם. ועוד זבלות אחרים.

יוסי: "עמרם מצנע, את רשימת הכישלונות שלך כולם יודעים, אמנם הייתה קצין בצבא ההגנה לישראל, אינני מבין איך, אבל ניחא. כראש עיריית חיפה היית כישלון חרוץ, אני מניח שכעת נותנים לך איזה תמריץ כזה או אחר על מנת שתקדם את הקרן החדשה לחורבן ישראל. בכל מקרה, אינך האיש שאחריו נלך, אז תחזור בבקשה לחור או המחילה שממנה צצת ועזבנו לנפשנו אתה פג תוקף ממזמן."

בשמת: "הצעת חוק חדשה: תקוצץ הפנסיה החודשית לפנסיונר של הממשלה או הכנסת שיכול להרשות לעצמו לתרום. את הקיצוץ יעבירו בשמו לפנסיונר אחר שקרן הפנסיה החודשית שלו עומדת על 2300 שח…"

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך