עושים חיים בביט בחיפה. משפחת קליין. צילום עצמיעושים חיים בביט בחיפה. משפחת קליין. צילום עצמי

חופשת קיץ בחיפה: תערוכת תלת מימד בביט, סיור בגן החיות, ביקור במדעטק וסיבוב בחוף הים כמובן. התיירות בחיפה פורחת

המחזאית והבמאית המוכשרת, מיכל קליין, ארזה את המשפחה והגיעה לחופשת קיץ בחיפה. את הרשמים של המשפחה סיכמה קליין במילים משעשעות וכמובן שגם נבחרה גולת הכותרת של הטיול


בסוף השבוע האחרון החליטה המחזאית והבימאית המוכשרת, מיכל קליין, שמחזיקה ברזומה אדיר בתחום הצגות הילדים, לארוז את שני הצאצאים שלה, אורי בן ה- 10 ונעמי בת ה- 7 ולצאת לחופשת אוגוסט קייצית קצרה בחיפה. הזמינה המשפחה חדר במלון חיפאי, ארזו מזוודה, נכנסו לאוטו והופ, הגיעו לחיפה. עכשיו, כדי להבין עד כמה חיפה יפה ומעניינת ועד כמה התיירים אוהבים אותה, גם אלה שבאים מחוץ לארץ אבל בעיקר התיירות הישראלית שמגיעה לעיר, אפשר ללמוד מהתשובות הצבעוניות והמשעשעות של קליין.

 

אולי גם זה יעניין אותך
בתערוכת התל מימד בביט. משפחת קליין. אלבום פרטיבתערוכת התל מימד בביט. משפחת קליין. אלבום פרטי
גולת הכותרת של הטיול. משפחת קליין בתערוכת התל מימד בביט. אלבום פרטיגולת הכותרת של הטיול. משפחת קליין בתערוכת התל מימד בביט. אלבום פרטי
עושים חיים בביט בחיפה. משפחת קליין. צילום עצמיעושים חיים בביט בחיפה. משפחת קליין. צילום עצמי

מיכל, מטיילים בחיפה?

ונהנים! יש לי עבר משותף עם העיר הזאת: גרתי ברוממה הישנה כילדה במשך שנה, במסגרת שירותי הצבאי, כקצינת שלישות בגדוד נ"מ, ביקרתי אחת לשבוע במפקדה בסטלה מאריס ואהבתי גם את הלהקה, אני חייבת לציין,העברתי כמה וכמה חופשות חנוכה במרכז הקונגרסים במסגרת עבודתי כבמאית וכשחקנית, ולפני שנתיים ביליתי שבוע ארוך בעיר התחתית עם הצגה שכתבתי שהשתתפה בפסטיבל חיפה להצגות ילדים. כך שבסך הכל יש לי סימפטיה לעיר הזאת.

ואיפה טיילתם בעיר?

בהרבה מקומות האמת. חם בחיפה, אז חייבים כובע, שתייה ומזגן. עלינו למרכז הכרמל, מצאנו חניה ונכנסנו למועדון הביט לתערוכת תלת מימד. אגב, בסיכומי החופשה, הוחלט פה אחד שהתערוכה הייתה גולת הכותרת! הילדים לא רצו לעזוב, אבל היו לנו עוד תכניות. משם עברנו לגן החיות הלימודי, מקום מקסים!!! אזהרה: דרוש כושר קרבי לטפס את השבילים המובילים חזרה אל היציאה מגן החיות, אח"כ היינו בנקודת התצפית המדהימה שבפנורמה, משם תצפתנו על כל מפרץ חיפה – מראה נדיר ביופיו, קפצנו לפיצה בפיאצה ומשם למלון. למחרת עוד פעם ים, כי מי צריך יותר מזה ומשם למוזיאון המדעטק וסיימנו….

ולסיכום?

טיול משפחתי עם ילדים בחיפה – מומלץ ביותר, מעניין, טעים ונעים!

נהנים בגן חיות. אלבום פרטינהנים בגן חיות. אלבום פרטי
משפחת קליין בגן החיות בחיפה. מקסים. אלבום פרטימשפחת קליין בגן החיות בחיפה. מקסים. אלבום פרטי
תגובות:
עוד ניוזים בשבילך