שפתיים מושלמות: לא רק לאנג'לינה ג'ולי וקיילי ג'נר

במרפאות מוסקונה בוחנים על פי שבעה אלמנטים כיצד ליצור לך שפתיים מושלמות מלאות ונחשקות: משפתיים סימטריות ובשרניות ועד קשת קופידון


הגדלה או עיבוי של השפתיים נחשבת לאחת מהפעולות הנפוצות והפופולאריות ביותר בתחום הרפואה האסתטית. שפתיים יפות מסמלות נעורים, חושניות וסקסיות. נשים בכל גיל מעוניינת בשפתיים מושלמות, שפתיים כמו של כוכבות הוליווד כגון ג'סיקה בייל, אנג'לינה ג'ולי, מוניקה בלוצ'י, טיילור סוויפט ועוד. להבדיל משאר ההזרקות בפנים המיועדות לטפל בבעיות קמטים או צניחת העור הנובעות מהזדקנות ומטרתן להישאר צעירה ולהעניק מראה טבעי המתאים לגיל המטופלת, עיבוי שפתיים מיועד להעניק מראה חושני וסקסי ע"י יצירת שפתיים מלאות ובשרניות.

במרפאות מוסקונה שמים דגש רב על יצירת שפתיים מושלמות ולכן מתאימים לכל אחת את החומר האידיאלי על מנת ליצור שפתיים מושלמות.

לשפתיים יש חשיבות גבוהה בפנים הנשיות, לכן בבואנו ליצור את השפתיים המושלמות יש להתייחס למבנה האנטומי של השפתיים המורכב משבעה אלמנטים חשובים.

אלו הם האלמנטים:

אולי גם זה יעניין אותך
שבעת האלמנטים. מוסקונהשבעת האלמנטים. מוסקונה

1. זוויות הפה–  עם השנים זוויות הפה נוטות לצנוח כלפי מטה. זוויות הפה נתפסות כביטוי לשמחת חיים. זוויות פה הנוטות מטה משדרות עצבות ,פסימיות ועייפות. בעזרת הזרקה מדויקת לזווית הפה ניתן לשנות את הכיוון כלפי מעלה ובכך לשנות את התפיסה של האדם מאדם המשדר עצבות לאדם המשרד אופטימיות ושמחת חיים. בנוסף, הזרקה בזווית הפה יכולה להקטין את הקמטים הנזולאביים (צידי האף), קמטי צידי הפה, וגם את קמטי המריונטות (מצידי הפה מטה) כפי שניתן לראות בתמונה .קווי המריונטה – נקראים גם "קמטי אכזבה" הקמטים נוצרים בעיקר בשל נפילה של הלחיים שיכולה להופיע כבר סביב גיל השלושים ישנם מקרים שכדאי לשלב הזרקת חומר מילוי להרמת הלחיים או מילוי ישירות לאיזור. על מנת לקבל תוצאה אופטימאלית משלבים בטיפול מילוי השפתיים גם טכניקה מיוחדת של הזרקת בוטוקס להרמת זווית הפה. במקרים קשים יותר ניתן לבצע מתיחת פנים.

 

זווית הפה. מוסקונהזווית הפה. מוסקונה

2. גבול השפתיים המעבר מעור בהיר למרקם האדום של השפתיים, הגבול יוצר את התיחום  ובכדי לייצר שפתיים משורטטות יש להדגיש את גבול השפה העליונה הנקרא Vermilion border  עם חומרי מילוי בכדי להעניק מראה צעיר ומושך יותר. גבול שפתיים משורטט יותר מונע משפתון לברוח מהשפתיים לעור.

3. קשת קופידון– הינו אחד מכמה תווי פנים אשר קיבל שם יווני ומתייחס לקימור באמצע השפה העליונה. הקימור נקרא כך בגלל הצורה אשר דומה לקשת קופידון, נשק מועדף בשל האמונה שגברים לא יכולים להתנגד לקשת שפתיים של אישה. עד היום נשים משתמשות בליפ- ליינר מבריק או שפתון על מנת להדגיש את קשת הקופידון שלהן. הקימור שנמשך עד לכיוון האף יכול להיות מוגדר ומודגש ע"י הזרקת חומצה היאלרונית לתוכו.

קשת קופידון מוסקונה

  1. פילטרום– בלט עור המחבר בין השפה העליונה לבסיס האף. טיפול עמודות  philtrulמהווה חלק אינטגראלי בהתחדשות השפה. אצל בחורות צעירות נהוגה הזרקה משולשת מילוי קטן בבסיס של ה philtrum ,אצל מבוגרות יותר יש צורך בהזרקה לכול האורך העמודות בשל הקמטים והצניחה בעור.

פילטרום. מוסקונהפילטרום. מוסקונה

5. מרקם חלק של השפתיים– המילוי מיועד להחליק קמטוטים קטנים  ולא רצויים בשפתיים, הזרקת חומצה היאלרונית היא בחירה מצוינת כדי לשפר את הגודל והצורה של השפתיים שלך בכדי לתת לך מראה חלק, טבעי וצעיר.

6. צניחת שפה– עם השנים השפה התחתונה צונחת ולכן צריך לעבות אותה על מנת להשאירה בשרנית ומלאה בדומה להגדלת שדיים לאחר נפילת חזה.

7. שפתיים סימטריות ובשרניות– לפי Golden Ratio יש לשמור על יחס בין השפתיים ליצירת מראה טבעי כשהיחס המקובל הוא שפה עליונה 1 שפה תחתונה 1.6.בשנים האחרונות מחפשים יותר שפתיים מיוחדות כדוגמת ילידי אפריקה ואסיה אצלם היחס הוא קרוב יותר ליחס של 1:1 .

שפתיים סימטריות. מוסקונה

בין המפורסמות בעלות שפתיים פרופורציונאליות ומלאות נמצא את אנג'לינה ג'ולי וסקרלט ג'והנסון. גודל זה לא מתאים לכל אחד, יש להסתכל על כל הפנים ולהתאים את הגודל הנכון למטופלת. זהו אחד השיקולים החשובים העומדים בפני הרופא וכאן חשוב לבחור ברופא בעל ניסיון רב ומיומן אשר יודע להסתכל על כל הפנים ולהתאים את היחס הנכון לה לקבלת שפתיים מלאות וטבעיות. כמובן תוך תאום ציפיות עם הלקוחה.

במרפאות מוסקונה כל ההזרקות מתבצעות ע"י מנתחים פלסטיים בלבד.

לפני ואחרי מילוי ועיבוי שפתיים. מוסקונהלפני ואחרי מילוי ועיבוי שפתיים. מוסקונה
לפני ואחרי מילוי ועיבוי שפתיים. מוסקונהלפני ואחרי מילוי ועיבוי שפתיים. מוסקונה

מרפאות מוסקונה 

למוקד קביעת תורים: 03-7442828 

www.moscona.co.il

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך