תגובות קשות במערכת הפוליטית בנשר על חזרתו של בינמו למרוץ לראשות העיר. לוי: "תודה שהזכרת מי אתה כיצאת בהודעה ביום שבו עמר נפטר"

ההכרזה אתמול בערב של ראש עיריית נשר, אבי בינמו, על ריצה לראשות העיר לאחר שכבר הכריז שלא ירוץ מטלטלת את המערכת הפוליטית בעיר. התגובות הקשות לא אחרו לבא


ההודעה אתמול בלילה של ראש עיריית נשר, אבי בינמו, על החלטתו לרוץ לראשות העיר נשר, אחרי שכבר הכריז לפני כמה חודשים כי לא ירוץ, הטילה "פצצה" במערכת הפוליטית בנשר בה היו עד עתה שלושה מועמדים לראשות העיר: יחיאל אדרי, רועי לוי ושלומי זינו.
ברשתות החברתיות היו כאלו שברכו את בינמו והיו גם רבים שמתחו ביקורת קשה על פניית הפרסה שביצע ראש העיר שהכריז כי לא ירוץ בשל בעיות בריאותיות ועתה חזר בו.
גם במערכת הפוליטית בנשר התגובות בלשון המעטה, לא מחמיאות לבינמו.
המועמד לראשות העיר ויו"ר האופוזיציה, רועי לוי, תקף בחריפות את הודעת בינמו ואמר: "ההודעה של אבי בינמו שהוא לא מתמודד הייתה הדבר הטוב היחיד בחמש השנים שלו בנשר ולכן אין פלא שהוא חזר בו. אבי, מצטערים, הציבור לא מטומטם. תודה שהזכרת לנו מי אתה כשיצאת עם הודעה פוליטית ביום שכולנו בוכים על פטירתו של מי שהצליח בכל מה שנכשלת".
אולי גם זה יעניין אותך

גם שלומי זינו, מועמד הליכוד לראשות העיר נשר, ביקר את ההודעה ואמר: "לא ברור מה עומד מאחורי הזיגזג של בינמו שרק לאחרונה הודיע על פרישה מהחיים הפוליטיים מסיבות בריאותיות. הציבור בנשר חייב מנהיג עם חזון. איש אמת, איש עשיה שהוכיח עצמו. איש שיודע להניע מהלכים, ליזום, להביא תקציבים ותוכניות ממשרדי ממשלה. אדם שיש לו ערכים, עקרונות ודרך ארץ . אני משוכנע כי לאחר שנים של עבודה ומסירות למען הציבור, הציבור יודע מה טוב עבורו ומה טוב עבור נשר.  חשוב לציין כי אני מעריך כל אדם המוכן לתרום לחברה הישראלית ולקחת על עצמו תפקידים למען החברה אבל ביום כזה שהוא קשה לכל מי שגר בנשר ב-25 שנים האחרונות מן הראוי היה להמתין ולא להוציא הודעות מסוג זה ביום האבל לעיר נשר, יום בו נפטר בונה העיר, ראש העירייה דוד עמר ז"ל".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך