ראש העיר, יונה יהב, שלח הודעה לתושבת הדר ודרש בשלומה. לתשובה שהיא שלחה לו הוא לא ציפה, עם תמונות לא קלות לצפייה

התשובה "המבושמת" ששלחה תושבת שכונת הדר בחיפה לראש העיר, יונה יהב, שדרש בשלומה בהודעה אישית ששלח אליה בפייסבוק. מה היא ענתה לו בצירוף תמונות?


 

רותם, תושבת חיפה וליתר דיוק שכונת הדר קיבלה לפני יומיים הודעה בפייסבוק מראש העיר יונה יהב, לא פחות, כשהוא דורש בשלומה. אלא שרותם, במקום להתעלם ולחשוב שמדובר בעוד הודעת קמפיין בחירות, למרות שההודעה נשלחה מדפו הפרטי של ראש העיר יהב, החליטה להרים את הכפפה ולענות לראש העיר, עם מילים קשות המגובות בתמונות לא פחות קשות ממצב שכונת הדר והרחובות שלה…להלן תגובתה והתמונות שצירפה ושלחה לראש העיר.

 

 

צילומים: פייסבוק רותם

בהודעה שקיבלה במסנג'ר מיונה יהב הוא שאל אותה מה שלומה, וכך ענתה לו רותם:

"איזה כייף שאתה מתעניין בי ככה, כנות ואיכפתיות מצד נבחרי ציבור תמיד מרגשת אותי.
אז מה שלומי? האמת- די חרא.
מהמגורים בשכונת הדר (בה גדלת ואותה אתה מקפיד להגיד כמה אתה אוהב) למדתי כבר להבחין בתהליכי התפרקות של חרא לשלביו. עם זאת, לעיתים בלי משים אני עושה טעות ולא מפנה את ראשי רק אל עבר הרצפה, כמו שאיכשהו התרגלתי לעשות בשנות חיי בשאר הערים שהן לא חיפה.
בכל מקרה הבוקר ירדתי מתחת לבית ובטווח של 20 מטר על רחוב הרצליה יצרתי קולאז' נחמד של תמונות (אתוודה שאחת מהן היא מרחוב הציונות – אני פשוט לא אוהבת פייק ניוז).

החרא רק משקף את ערימות הזבל והזוהמה, אותם תוכל לראות בקבוצת הפייסבוק נא לתקן – הדר ולהתעדכן ממש ברמה שעתית מה קורה בשכונה האהובה שלך מרחק רחוב או שניים ממשכן העירייה. 
לצערי פייסבוק טרם התקדמה לשיתוף ריח.

בכל מקרה, אני תוהה האם זו האיכות חיים שהיית מבקש לעצמך? ולבוחרותיך? 
מעניין למה מצאת לנכון לשאול לשלומי דווקא עכשיו… אבל איזה כייף שהבחירות קרבות, נכון?!

ואם כבר פתחת בשיחה אז מה שלומך?".

קולאז' הצואה ברחובות הדר ששלחה תושבת הדר, רותם קלמר לראש העיר יהב כתשובה

כאמור רותם צירפה לתשובתה ששלחה לראש העיר יהב את קולאז' התמונות של הצואה ברחובות שכונת הדר…לא נעדענו.

התשובה של רותם זכתה לתגובות רבות מצד תושבים ש"הרגיעו" אותה וכתבו לה:"רותם, לא נעים לקלקל לך אבל גם אנחנו קיבלנו פנייה אישית מיונה יהב".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך