להיות יפה בעונה: קבלו את הטרנד החם לעונת החתונות- בוטוקס הדור החדש

מי לא מעוניינת להיות יפה וזוהרת במהירות, ללא ניתוח, ללא כאבים, עם חזרה מהירה לשגרה והכי חשוב– שהכל יקרה בתקופה הנכונה של השנה: הקיץ, בשיא החתונות, אירועים, שמחות וחופשות. כתבה ראשונה בנושא


טרנד חם השתלט על תחום היופי בתקופה האחרונה: בוטוקס הדור החדש. הטרנד נמצא כבר תקופה ארוכה בתחום אלא שעכשיו הוא התקדם לבוטוקס הדור החדש. הטיפול בבוטוקס הדור החדש גורם להרבה פחות כאבים, עוצמת הכאב צומצמה לעד 69% הודות לזריקה המבוקרת. בטיפול הנ"ל ישנו צמצום ניכר של תופעות הלוואי- פחות נפיחות לאחר ההזרקה בהשוואה לזריקה ידנית, פחות אסימטריה (גבה מורמת) בשל הדיוק המקסימאלי, והכי חשוב- פחות תיקונים בביקורת, כאשר פלסטיקאים ואסתטיקנים מדווחים על ירידה דרמטית בצורך בתיקונים עקב שימוש במכשיר הדור החדש.

אולי גם זה יעניין אותך
יתרונות בוטוקס הדור החדש. מוסקונה

במרפאות מוסקונה מבצעים טיפולי בוטוקס / דיספורט- הדור החדש!

מי מאיתנו לא שמעה על בוטוקס – החומר שמבטיח לנו לחדש את מעיין הנעורים ולהעניק לפנים מראה צעיר ומתוח יותר?

על אף שהבוטוקס נמצא בסביבה כבר לא מעט זמן, לא כולנו מודעות ליתרונות של הדור החדש של טיפולי הבוטוקס. במרפאות מוסקונה מציעים עידן חדש של הזרקות שמתבצעות על ידי מכשיר ייעודי הנחשב לקדמת הטכנולוגיה. המכשיר מאפשר הזרקה מדויקת ושווה שאינה תלויה במגע יד אדם ומעניק תוצאות טובות יותר גם בטיפול הביקורת המיועד להשלמת הטיפול. בנוסף על כך, עוצמת הכאב מופחתת משמעותית הודות לזריקה המבוקרת והמתקדמת. השילוב המנצח בין הטכנולוגיה המתקדמת לטיפול על ידי אנשי המקצוע המקצועיים והטובים ביותר במרפאות מוסקונה מבטיח תוצאות מדויקות ומספקות במיוחד.

***יתרונות: בוטוקס מיועד בעיקר להפחתה או העלמה של קמטי הבעה, כגון קמטי "מחשבה" במצח, וקמטים המופיעים בין הגבות ובצידי זוויות העיניים וטיפולים חדשניים יותר בחלק הפנים התחתון.

הטרנד החם: בוטוקס הדור החדש. מרפאות מוסקונה

טיפולי בוטוקס הדור החדש: 

1. בוטוקס צידי הפה

מטרת ההזרקה באזור זה נועדה להרמת זווית הפה ולבטל שפתיים נופלות המקנות מראה עצוב. ע"י זריקת בוטוקס ניתן להרים את זוויות הפה למעלה ולהעניק מראה רענן וצעיר של השפתיים.

2. בוטוקס בין הגבות – קמטי זעף

המשולש בין שתי הגבות מעל האף הנוצר כתוצאה מקמטי ההבעה של כעס. גם קמטים אלו נגרמים מתוצאה של שריר ולכן זריקת הבוטוקס בקמטי הזעף יעילה להחלקת קמטים מעל האף. אזור זה נחשב לרגיש מאוד ולכן נדרשת כאן מיומנות וטכניקת הזרקה גבוהה.

3. בוטוקס בצדי העיניים – CROWS FEET

מדובר בקמטים שכיחים הנוצרים לרוב מחיוך. הזרקת בוטוקס מאפשרת העלמת הפסים במצב מנוחה וגם בחיוך ומפחיתה ומחליקה את הקמטים. בנוסף, ניתן בהזרקה באזור צדי העיניים על מנת לפתוח מעט את העיניים.

בוטוקס בין הגבות. מוסקונה

4. בוטוקס עפעפיים תחתונות

ישנם מקרים שטיפול בבוטוקס באזור העפעפיים התחתונות יעיל מאוד, במידה ויש קמטוטים קטנים הנובעים משקיות עור, נפילה ועור עודף, הזרקת בוטוקס יכולה להחליקם. חשוב לציין שמדובר באזור רגיש מאוד והזרקה לא טובה עלולה לגרום לצניחת עפעף. טכניקת הזרקה כמות ודיוק חשובה מאוד.

5. בוטוקס במצח

הזרקת בוטוקס לאזור המצח הוא טיפול הנחשב מאוד יעיל להחלקת קמטי הבעה רוחביים. טכניקה נכונה של הזרקת הבוטוקס במצח מאפשרת להרים את הגבות ולפתוח את העיניים.

6. בוטוקס בצוואר

במהלך השנים נוצרים באזור הצוואר קמטים  לרוחב ולאורך הצוואר. ניתן לטפל בשני סוגי הקמטים: לרוחב באמצעות חומצה היאלרונית ולאורך באמצעות הזרקת בוטוקס. נשים רבות מזניחות את אזור הצוואר ומשקיעות רק באזור הפנים אלא שקמטים בצוואר עלולים להסגיר את הגיל ואף להקנות מראה זקן יותר. באמצעות הבוטוקס ניתן לשתק את שריר הצוואר המאופיין כשני פסים השריר מתחיל באזור הלסת וממשיך כלפי מטה ובכך להחליש את פעולת הכיווץ. גם כאן הפעולה מחזיקה 3-4 חודשים.

 

 

בוטוקס במצח. מוסקונה

7. שימוש נוסף של הבוטוקס: יישור גבות. הטרנד החם ביותר כיום מתמקד ביישור של הגבות ו"פתיחה" של הפנים, הטיפול פונה לקהל רחב של נשים צעירות ומבוגרות כאחד, באמצעות הזרקה של חומצה היאלרונית לקצות הגבות ושילוב של בוטוקס, יוצר אפקט של יישור הגבות והרמה של קצותיהן.

יישור גבות. מוסקונה

מרפאות מוסקונה 

למוקד קביעת תורים: 03-7442828 

www.moscona.co.il

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך