יאיר אברהם, יו״ר סיעת ״קול החינוך״, תומך ברפי סער לראשות העירייה

עוד תומך לרפי סער בסיבוב השני - יאיר אברהם. "בתקופת הבחירות הזו נוצרה אווירה שמנוגדת לצביון המיוחד של העיר, ולכן צריך לבחור באדם שיכול לאחד את כל הקהילות"


יאיר אברהם מודיע היום על תמיכה בסער. כאמור, כאיש חינוך מוכר בעיר היה אברהם מחוזר ביותר אך עשה לדבריו את הבחירה הנכונה ביותר לתושבי העיר ולמערכת החינוך.
כזכור הקלפיות ביום הבחירות, יום שלישי הזה יהיה פתוחות בין השעות 22:00-13:00 באותם המיקומים של הסיבוב הראשון.
"לפני למעלה מ-5 שנים הקמתי את 'קול החינוך' כתנועה של תושבים הרוצים לקדם חינוך בראש אחר", ציין אברהם. "כבר אז הדגשנו כי אנו רוצים חינוך חדשני, מתקדם, מרגש, משמעותי לתלמידים, להורים ולקהילה. אני מאמין שרפי סער יחד עם ד״ר אוסנת ספורטה הם היחידים שיכולים להפוך את כפר סבא לעיר החינוך של ישראל. אני קורא לכל מי שתומך ב'קול החינוך' ולכל מי שמאמין כי חינוך ילדינו חשוב – להצביע לרפי סער ביום שלישי הקרוב".

אולי גם זה יעניין אותך

סער מסר בתגובה לתמיכה: ״מהיום הראשון שמנו את החינוך בראש סדר העדיפויות. מדובר בתחום מהותי שההשקעה בו היא השקעה בעיר כולה. צוות החינוך שיהיה מורכב מד״ר אוסנת ספורטה ויאיר אברהם יוביל את ילדינו בבטחה. מדובר בצוות מקצועי, אחראי וערכי שיהפוך את מערכת החינוך בעיר לפורצת דרך".
ד״ר אוסנת ספורטה הוסיפה: :״הדרך שלנו תנצח. כפר סבא מחפשת פוליטיקה חדשה. אני מודה ומעריכה את בחירותו של יאיר להצטרף לדרך החדשה של כפר סבא. יחד נוביל את מערכת החינוך קדימה".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך