יצחק שפק רצח את אשתו עליזה בדירתם בנתניה, עם 15 דקירות. למה? כי עזבה אותו

הותר לפרסום; משטרת ישראל פענחה את רצח עליזה שפק ז"ל מתחילת אוקטובר בנתניה. הבוקר הוגשה בבית המשפט הצהרת תובע ובכוונת הפרקליטות להגיש נגד החשוד כתב אישום ביום שישי


ב־10 באוקטובר 2018 התקבלה שיחת טלפון למוקד 100 של המשטרה, כאשר המודיע, גבר מנתניה, מסר כי ידוע לו על רצח אישה שבוצע ככל הנראה ע"י חבר שלו.
שוטרים הגיעו במהירות לדירת האישה ברח' עמק חפר בנתניה וגילו את עליזה שפק ז"ל, בת 53 כשהיא ללא רוח חיים ועליה סימני דקירה.
מבדיקה ראשונית עלה החשד כי בעלה של הקורבן רצח אותה בדקירות סכין בעקבות וויכוח שפרץ ביניהם, נסע לחברו שגר בסמוך, נתן לו את הטלפון הנייד שלו ומסר לו כי רצח את אשתו.
חקירת הרצח הוטלה על צוות חקירה מיוחד, ומיד החלו בסריקות נרחבות אחר החשוד בסיוע מסוק משטרתי וכוחות משטרה סמויים וגלויים. שעות ספורות לאחר מכן, נמצא רכבו של החשוד בכפר ידידיה. הסריקות והחיפושים הנרחבים נמשכו אל תוך הלילה וכבר למחרת בבוקר, אותר החשוד ביישוב אביחיל.
החשוד נעצר והובא לחקירה בתחנת המשטרה.

אולי גם זה יעניין אותך

מהחקירה התברר כי הזוג היה פרוד ונמצא בהליכי גירושין. ערב הרצח נקלעו השניים לוויכוח, בעקבותיו החשוד הגיע מביתו שברחוב פרופסור שור בנתניה ליחידת הדיור בה מתגוררת האישה ודקר אותה 15 פעמים בגופה עד למותה הטראגי. החשוד הודה ברצח, שחזר אותו ואף מסר היכן השליך את מפתח ביתה של המנוחה לאחר הרצח.
מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בפתח תקווה והבוקר הוגשה נגדו הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדו ביום שישי כתב אישום, ובקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך