תלמידי תיכון "רוטברג" רצים בצבע

המורה והתלמידים, כתף אל כתף. תלמידי "רוטברג" מרמת השרון לקחו את המורה לאנגלית קרול רוזברוך ורצו בשישי האחרון את מרוץ נט"ל בתל אביב


ביום שישי האחרון השתתפו תלמידי תיכון "רוטברג" מרמת השרון,יחד עם המורה לאנגלית קרול רוזנברוך, במרוץ נט"ל בתל אביב למען נפגעי טרור ומלחמה.
התלמידים נחשפו לעמותת נט"ל המטפלת ותומכת נפשית בנפגעי טראומה על רקע לאומי בשיעורי האנגלית, וביקשו להשתתף במרוץ הצבעוני והשמח המסמל את הרצון לחזור למסלול החיים. במהלך המירוץ מפזרים על הרצים שלל אבקות צבע ססגוניות וידידותיות לאדם ולסביבה.
המרוץ התקיים ביום שישי (2.11) בגני יהושע תל אביב, ולאירוע הגיעו אלפי רצים: משפחות, ילדים ומבוגרים, לוחמים ובני נוער, צעירים מהארץ ומהעולם וקבוצות רצים מכל הארץ.

אולי גם זה יעניין אותך

עמותת נט"ל, נפגעי טראומה על רקע לאומי, נוסדה על ידי ד"ר יוסי הדר ז"ל ויהודית יובל רקנאטי בשנת 1998 מתוך הזדהות עמוקה עם אלו שנפגעו נפשית באופן ישיר או עקיף כתוצאה מאירועי טרור או מלחמה. חזון העמותה הוא להוות מרכז ייחודי לנפגעי טראומה מטרור ומלחמה ולבני משפחותיהם, להמשיך ולקדם ולהוביל את הטיפול, המניעה, המודעות הציבורית ולפעול להנחלת הידע והמחקר.
קרול רוזברוך שהוציאה את הפרויקט לפועל סיכמה כי: "אני מעריכה את רצונם הטוב של התלמידים שבחרו להשתתף באירוע משמעותי זה. זהו שיעור לחיים ותזכורת אישית לכך שכל אחד מאיתנו יכול למצוא דרך להושיט יד ולעזור לאחר. אין ספק כי זהו אירוע בעל השפעה הדדית על כל מי שלוקח בו חלק".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך