העירייה פינתה והרסה מבנה לא חוקי בשכונת מורשה

מבנה לא חוקי בשכונת מורשה שנהרס ישודרג לרווחת התושבים ובהמשך ישמש כחלק מפרויקט בניית בית-ספר יסודי לטובת ילדי מזרח העיר

אוכפים את החוק ומחזירים את שטחי הציבור לתושבים: עיריית רמת השרון ביצעה במהלך חג הסוכות פינוי והריסה של מבנים בשטחים שהוחזקו בידי תושב העיר והרסה קיוסק ומבנה שעמד מזה שנים ארוכות ובניגוד לחוק, בשטח הציבורי ברחוב יגאל אלון פינת אלכסנדרוני בשכונת מורשה.
השטח הציבורי שפונה, ישמש לטובת כלל התושבים וצוותים מקצועיים של העירייה יבצעו בשלב הראשון עבודות גינון, שיביאו לשיפור נוסף בחזות השכונה. בהמשך, ישמש השטח כחלק מפרויקט בניית בית-ספר יסודי לטובת ילדי מזרח העיר.

המהלך קודם באמצעות מנהל מח' נכסי העירייה עינב בן יעקב, היועמ"ש, מינהל הנדסה ובהובלת מנכ"לית העירייה. פינוי פולשים משטחי הציבור והסדרת המרחב הציבורי נמצאים בחשיבות עליונה והעירייה ביצעה בשנים האחרונות מספר פינויים משמעותיים נוספים בכל חלקי העיר, של מבנים ושטחים שהוחזקו בניגוד לחוק.
מעיריית הרצליה נמסר כי מדיניות העירייה הינה להילחם ללא לאות בתופעת ההשתלטות על שטחי ציבור והבנייה הלא חוקית. המאבק הוא חלק מהמהפכה החיובית שמקודמת בעיר בשנים האחרונות במטרה לאכוף את החוק, להשיב לתושבים את שטחי הציבור ולהביא להמשך שיפור חזות פני העיר ושיפור איכות החיים בעיר. מגמה זו והאכיפה המוגברת, יימשכו גם בעתיד.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close