סקר “פאנל פוליטיקס” קובע: יובל לוי וסדבון ראש בראש על ראשות עיריית כפר סבא

יובל לוי וסדבון בסיבוב שני ירוצו ראש בראש על ראשות העיר. כך קבע סקר "פאנל פוליטיקס" בניהולו של החוקר מנחם לזר. הסקר מבוסס על ניתוח מחקר שנערך בעיר לפני כעשרה ימים על בסיס מדגם מייצג של תושבי כפר סבא בעלי זכות בחירה. בסקר השתתפו בסך הכל 450 משיבים, עם טעות דגימה של עד 4.1%. לוי מתחזק וסוחף אחריו דמוית משמעויות בעיר. רק בשבוע האחרון הודיע דורון וייס, סגן ראש השב"כ לשעבר ותושב העיר כי יתמוך במועמד. כמו וייס, גם ליאור שלזינגר יו"ר הועד להצלת השכונה ירוקה בישר כי ילך עם לוי. עוד נשאלו בסקר תושבי כפר סבא מה הוא הנושא החשוב בעבורם לקביעת הצבעתם. מהתוצאות עולה שהנושא המוביל הוא החינוך (33%). אחריו באים נושאי התחבורה והפקקים (15%), טוהר השלטון (15%) והבניה לזוגות צעירים (13%). יובל לוי מוביל בסקר בצורה מובהקת על סדבון בנושא החינוך ובשורת נושאים מעשיים. בין היתר מצביעי כפר סבא סבורים שיובל לוי יטפל טוב יותר באיכות החיים במרכז העיר וברחוב ויצמן ובנושא תמ"א 38 ופינוי בינוי.
Tags

בשאלה המרכזית שבחן הסקר התוצאות הן כאמור שיובל לוי עולה מול סדבון להתמודדות על ראשות העיר. סדבון מקבל ב-17% מהקולות, מול יובל לוי שזוכה ל-12% מקולות המצביעים. מדובר בפער בר סגירה לחלוטין, שכן 37% מהבוחרים טרם הכריעו למי יצביעו. בנק המצביעים הגדול, עם תנועת הסחף הגוברת לכיוונו של לוי, מאפשרת ללוי לבצע מהפך פוליטי מרשים.

בשאלה מי יפעל טוב יותר לשיפור איכות החיים בעיר וסביב רחוב ויצמן בפרט מוביל לוי באופן הגדול ביותר על סדבון וזוכה ל-13% לעומת 9% בלבד לסדבון. נתון דומה מתקבל בשאלה מי מהמתמודדים הציג תכנית טובה יותר לשיפור איכות החיים בעיר, 13% ללוי מול 10% לסדבון. כנ”ל בסוגיה מי יקדם תהליכי תמ”א ופינוי בינוי בעיר- גם שם מוביל לוי על יריבו.

יובל לוי מוביל כמתמודד שהציג את התוכנית הטובה ביותר לשיפור איכות החיים. צילום: מטה יובל לוי

יובל לוי בעיצומה של הפיכה בכפר סבא. רבים וטובים מבכירי העיר בוחרים לתמוך בו לראשות העיר כפר סבא. העבודה כי עמד יחד עם סיעת תפו”ח בעשור האחרון ונאבק למען התושבים מביאה לו את תמיכת הציבור ואת האמונתם ביכולתו לבצע למען העיר.

לוי, ממן את כלל קמפיין הבחירות ללא כל תורם מכיסו הפרטי בלבד על מנת לא להיות חייב לאיש לכשיבחר ומובל לאורם של טוהר המידות ונקיון הכפיים. כך מצליח לייצר מגמת מהפך פוליטי כחודש טרם הבחירות.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close