המשטרה סגרה את אולם האירועים "קוקטייל" בששת הימים כפ"ס, לאחר שסיפק אוכל לא ראוי למאכל אדם. במקום גללי חולדות ועוד מפגעים חמורים

אולמי "קוקטייל" ברחוב ששת הימים 55 בכפר סבא כבר קיבלו צו סגירה, לאחר שנמצא כי הם מספקים אוכל לאירועים ולצרכנים פרטיים, שאינו ראוי למאכל אדם. האולם המשיך לפעול למרות הצו, לפני מספר ימים המשטרה הגיעה וסגרה שוב. גללי חולדות על המדפים, ועוד. במקום הושמדו עשרות ק"ג של בשר ודגים


משטרת ישראל סגרה את אולם האירועים "קוקטייל" ברחוב ששת הימים 55 בכפר סבא, שהפעיל את המטבח במקום וזאת על אף צו סגירה תלוי ועומד כנגדו וסיפק מהמטבח אוכל שאינו ראוי למאכל אדם.
השבוע בוצעה פעילות יזומה ומשותפת של משטרת ישראל ביחד עם הווטרינרית העירונית ומחלקת רישוי עסקים בעיריית כפר סבא.
במהלך הפעילות הגיעו נציגי הרשויות לאולם האירועים "קוקטייל" שנששת הימים בכפר סבא ומצאו כי המטבח באולם פועל וזאת על אף צו סגירה של משרד הבריאות שתלוי ועומד נגד בעלי האולם.
על פי החשד, הוכנו במטבח מאכלים שסופקו לאירועים ולמכירה במקומות אחרים ולא בתוך האולם.
אולי גם זה יעניין אותך

במהלך הביקורת של הרשויות במקום נמצא כי רמת ההיגיינה במקום ירודה מאוד: צואת חולדות נמצאה בסמוך לשקיות התבלינים, שהיו מכורסמות וקרועות, צינור הניקוז של המזגן כוון לכיור ובאמצעות המים שזרמו בו, שטפו את הבשרים והדגים ועוד.
הווטרינרית העירונית הודיעה לבעלי המקום, כי האוכל שהוכן וסופק לאחרים אינו ראוי למאכל אדם וכל המזון שנמצא במקום הושמד על פי סעיף 167 לחוק ההגנה על בריאות הציבור: בשר ודגים במשקל של כ-80 ק"ג וכ-15 ק"ג אורז.
למטה: חלק מהממצאים החמורים שהתגלו באולם האירועים והביאו לסגירתוץ צילומים: דוברות המשטרה

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך