לראשונה: עיריית כפר סבא פתחה מרכז לסיוע משפטי

לראשונה עיריית כפר סבא, בהובלת אגף שירותים חברתיים קהילתיים בניהולה של רוזי נוימן ובשיתוף משרד המשפטים, פתחה מרכז חדש לסיוע משפטי עבור תושבי העיר. המרכז נולד כחלק מחזון האגף לפתח ולהנגיש שירותים קהילתיים עבור התושבים בעיר. במסגרת המרכז החדש לסיוע משפטי ניתן לקבל ייעוץ, הדרכה וייצוג משפטי מטעם משרד המשפטים, וזאת בשלל תחומי המשפט האזרחי ובקשת רחבה של ערכאות משפטיות. מערך הסיוע המשפטי פועל על מנת לאפשר לאנשים מעוטי יכולת, כלכלית או חברתית, להתמודד עם המערכת המשפטית המורכבת בישראל, ולממש את הזכויות המגיעות להם לפי כל דין באמצעות מתן ייצוג וייעוץ משפטי.
Tags

בין הנושאים בהם מטפל הסיוע המשפטי החדש בכפר סבא, נמנים: תחום המעמד האישי, ביטוח לאומי, חובות- הוצאה לפועל ופשיטת רגל, תביעות כספיות, דיני עבודה ועוד. מדובר על שירות בעל חשיבות גדולה בהנגשת השירות לאוכלוסייה ועל כן מקיים פגישות ייעוץ משפטי גם בערים שונות ברחבי הארץ, כשלאחרונה נפתחה גם שלוחה בעיר.
רוזי נוימן, מנהלת אגף שירותים חברתיים קהילתיים, “אנו באגף שח”ק- שירותים חברתיים קהילתיים, שואפים כל העת לפתח ולהנגיש שירותים לתושבי העיר על מנת להטיב את איכות חייו. פתיחת השלוחה בכפר סבא תקל על התושבים שעד כה נאלצו להגיע לפגישות לסיוע המשפטי בתל אביב”.
השרות ניתן בתאום מראש בלבד במשרדי אגף איכות הסביבה של עיריית כפר סבא ברחוב משה דיין 30.
לתאום פגישה יש להתקשר לסיוע המשפטי במשרד המשפטים לטלפון 1-700-70-60-44

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close