דרמה ברדיו "אמצע הדרך" 90FM. העורך המיתולוגי, בועז אורגד, הודיע על עזיבת הרדיו ולא יהיה יותר יומן החדשות. אז מה קרה?

דרמה ברדיו האזורי "אמצע הדרך" 90FM עם הודעתו של העורך המיתולוגי בועז אורגד על עזיבת התחנה, זאת כמה שבועות לאחר עזיבת המנכ"ל- אהרון אורגד, אחיו של בועז. בנוסף, תחדל להתקיים תכנית הדגל של התחנה למעלה מ-20 שנה, יומן הצהריים. אז מה עומד מאחורי ההחלטה הדרמטית?


דרמה לפני זמן קצר ברדיו האזורי "אמצע הדרך" 90FM, הרדיו הכי דומיננטי מעל 20 שנה בכל אזור השרון.

הרדיו היה מזוהה כל השנים עם האחים אהרון ובועז אורגד, אהרון אורגד שימש כמנכ"ל הרדיו ואילו בועז אורגד הוא העורך המיתולוגי וראש דסק החדשות של הרדיו למעלה מ-20 שנה.

היום, ביומן הצהריים שמזוהה עם הרדיו הטיל בועז אורגד פצצה והודיע כי הוא לא ישדר יותר ברדיו וכי לא יתקיים יותר יומן החדשות של הצהריים – יומן שכיסה את כל הסוגיות באזור נתניה והשרון והיה לקולם של רבים, בכל תחום. מדובר ביומן שאחראי ללא מעט חשיפות והשפיע רבות על הפוליטיקה והאירועים באזור, והכל בניצוחו של בועז אורגד ואחיו אהרון אורגד.

אז מה עומד מאחורי ההודעה הדרמטית? רק לפני ימים הודיע אהרון אורגד על פרישה מהרדיו לטובת ריצה למועצת העיר נתניה, ריצה שככל הנראה יעשה במסגרת "הבית היהודי".

אלא של"ניוזים שרון" נודע שמאחורי העזיבה הדרמטית של שני האחים שהפכו לשם נרדף ל"רדיו אמצע הדרך" עומדת מחלוקת משפטית פנים משפחתית על השליטה ברדיו.

בועז ואהרון אורגד מעדיפים שלא להגיב בזמן זה, לאחר שפנינו אליהם לתגובה, אולם גורמים המקורבים לרדיו אמרו ל"ניוזים השרון": "מדובר בדבר קשה וטלטלה גדולה לרדיו. מותג הדגל של התחנה היה יומן הצהריים בהנחייה ועריכה של בועז, וגם הפרישה של אהרון מעמידה בסימן שאלה גדול את מה שהולך לקרות ברדיו".

נביא את תגובת האחים אורגד אם וכאשר יגיבו.

אולי גם זה יעניין אותך
תגובות:
עוד ניוזים בשבילך