האם אוהדי כפר סבא יזכו לאצטדיון חדש כמו בערים אחרות? יובל לוי ערך סדרת מפגשים עם מומחים בתחום ומבשר: "זה בר ביצוע אם רק רוצים"

במשך שבועות של התייעצויות עם מומחים מתחומים שונים וסיורים ברחבי אצטדיונים באר., יובל לוי מתכנן להקים תכנית שתביא לבניית איצטדיון חדש בכפר סבא. "המסקנה החד משמעית היא כי אפשר לבנות איצטדיון חדש וראוי בכפר סבא"


 

 

מזה כחודשיים עורך יובל לוי, המועמד לראשות העיר כפר סבא, סדרת מפגשים עם מומחים בענף בניית מתקני ספורט גדולים, כל זאת במטרה לבחון את האפשרות שגם לעיר כפר סבא יהיה מגרש כדורגל ומתקן ספורט ראוי, במקום מגרש לויטה המיושן.

את לוי בסיורים במגרשים שונים בארץ, ובפגישה עם המומחים ליווה בין היתר ראש המטה ביום הבחירות שלו ומנכ"ל הפועל כפר סבא היוצא, יובל קדוש.

לוי מספר: "ערכנו שעות על גבי שעות של למידת הנושא על זוויותיו הרבות – כלכלית, גיאוגרפית, מנהלית – וכל זאת בכדי לדעת סופית אם אפשר או אי אפשר לבנות בית חדש, ראוי ומודרני לנו אוהדי הכדורגל הכפר סבאים ולומר תודה לאיצטדיון לויטה. אז אחרי הלמידה ובחינת הנושא מכל צדדיו – אני שמח לבשר כי המסקנה החד משמעית היא כי אפשר לבנות איצטדיון חדש וראוי בכפר סבא".

אולי גם זה יעניין אותך

לוי מתחייב כי מיד עם כניסתו לתפקיד יוקם צוות חשיבה ותכנון ועוד בתקופת הקדנציה הראשונה במידה ויבחר כראש העיר, זאת במטרה להקים איצטדיון עירוני חדש.

אתמול, יחד עם יובל קדוש, סיים לוי סבב סיורים באצטדיונים בארץ,כשהסיור האחרון  נערך בטוטו טרנר בבאר שבע.

האם אוהדי הפועל כפר סבא יזכו לראות איצטדיון שיש בו יותר מיציע אחד ועם מתקנים שמתאימים לשנת 2018? ימים יגידו, בינתיים לוי מציין: "חזון יכול להפוך למציאות רק אם הוא ישים. – והחזון הזה בהחלט ישים".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך