אין כניסה. נעצרו חשודים בהסעת 7 פלסטינים שוהים בלתי חוקיים

שוטרי משמר הגבול תפסו 5 חשודים בהסעת 7 פלסטינים שוהים בלתי חוקיים, בנוסף נתפס חשוד בהברחת בשר שאינו ראוי למאכל במשקל 730 ק"ג באזור חריש


מאבק מתמשך של שוטרי מג"ב הפועלים במחוז חוף של משטרת ישראל נגד הברחות של שוהים בלתי חוקיים, סחורה ומזון המגיעים מהשטח הפלסטיני, הוביל ביממה האחרונה לתפיסתם של 6 מבריחים של שוהים בלתי חוקיים ובשר לא ראוי למאכל באיזור חריש. משטרת ישראל תמשיך במאבקה העיקש נגד תופעות ההברחות למינהן במטרה לשמור על ביטחון הציבור.

אולי גם זה יעניין אותך

אמש, פעילות של מג"ב יחד עם יחידת הפיצו"ח (יחידה מרכזית לאכיפה וחקירות) של משרד החקלאות באיזור חריש, בדקו הכוחות רכב שהעלה את חשדם. ברכב נתפסו 28 קרטונים ובתוכם 730 ק"ג של בשר אשר הובל באופן לא חוקי ובתת תנאים. החשוד, בשנות ה-20 לחייו תושב אום אל-פחם נקנס בסכום של 11,000 ש"ח והועבר לחקירה ביחידת הפיצו"ח.
הבוקר, כוחות מג"ב ביצעו פעילות ממוקדת נגד עבירות של שהייה בלתי חוקית והסעה של שוהים בלתי חוקיים בחריש, השוטרים תפסו 5 כלי רכב שהעלו את חשדם ובתוכם 5 נהגים ו-7 פלסטינים שוהים בלתי חוקיים.
5 המסיעים, בשנות ה-20 וה-40 לחייהם תושבי איזור אום אל-פחם ושבעת הפלסטינים, בשנות ה-20 וה-30 לחייהם תושבי ג'נין וטולכרם יחד עם הרכבים הועברו לחקירה במשטרת ישראל.

צילום: דוברות המשטרה

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך