קו פתוח לתושבי העיר בנוגע לשיבוצים בגנים

עיריית כפר סבא פתחה קו פתוח בדף הפייסבוק העירוני לרגל פרסום שיבוצי ילדי הגנים כחלק משיפור השירות לתושב


עיריית כפר סבא פתחה הבוקר קו פתוח בנושא שיבוצי ילדי הגנים בעיר וזאת לרגל פרסום השיבוצים אמש באתר האינטרנט העירוני. פתיחתו של הקו בפייסבוק הינו חלק משיפור השירות לתושבי העיר וכחלק מהמגמה העירונית לשפר את השירות לתושבים ולפתוח עבורם ערוץ תקשורת נוסף עם גורמי המקצוע בעירייה. הקו הפתוח, שהחל לפעול כבר היום בשעות הבוקר, זכה להיענות רבה בקרב הציבור ותושבים רבים העלו בו שאלות. את הקו הפתוח איישה אביבה מורדוקביץ מנהלת מחלקת גני הילדים שענתה בסבלנות ובאורך רוח על כל השאלות שהעלו התושבים. מרבית השאלות עסקו כאמור בשיבוצי הילדים בגנים ברחבי העיר. לנוכח השאלות הרבות בנושא השיבוצים הוחלט להאריך את שעות הקו הפתוח ולקיימו גם מחר, יום שלישי בין השעות 15:00-10:00. כמו כן, כל הורה שרוצה להגיש ערעור על השיבוץ של ילדו יכול לעשות זאת באמצעות טפסים מקוונים באתר האינטרנט העירוני.

אולי גם זה יעניין אותך

יש לציין כי השנה, לראשונה, שכרה העירייה את שירותיו של פרופ' כפיר אליעז, מומחה לכלכלה התנהגותית ולתורת המשחקים, מאוניברסיטת תל אביב שיצר אלגוריתם ייחודי לכפר סבא, ועל בסיסו נבנים שיבוצי הילדים לגנים. אלגוריתם זה נבנה על מנת להפחית את כמות הערעורים המוגשים בכל שנה. כמו כן, בשונה משנים קודמות, התאפשרה השנה בחירה של שלושה גנים אופציונאליים. במסגרת הליך השיבוץ היתה התחשבות בפרמטרים מקצועיים וביניהם: בקשת הורים, גיל הילד ואזור מגורים.
אביבה מורדוקוביץ מנהלת מחלקת גני הילדים אומרת כי, "מחלקת גני הילדים בעירייה נערכה מבעוד מועד בכל הקשור לשיבוצי ילדי הגנים. אנו עושים הכל על מנת להיטיב עם ההורים ובמטרה להביא לשיבוץ אופטימלי של הילד. אני מזמינה את ההורים לפנות אלינו על מנת לקבל תשובות לכל השאלות שלהם ואני אחכה להם מחר בדף הפייסבוק של עיריית כפר סבא".

צילום אילוסטרציה: יוסי אלתרמן

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך