נעצרו "על חם" תושבי נתניה שיצאו למסע פריצות בבתי עסק בעיר. מה הם הכי אהבו לגנוב?

מסע פריצות של כמה תושבי נתניה ברחבי בתי עסק בעיר בא לקיצו אחרי מרדף ותפיסה על חם באחת הפריצות. מה הם הכי אהבו לגנוב מבתי העסק?


בעל בית עסק פיצוצייה ברחוב שמואל הנציב בנתניה התלונן כי התפרצו לבית העסק שלו ביום 20.6.18 וגנבו רכוש רב שכלל בין היתר ניירות גלגול, טבק, סיגריות, אלכוהול וגלידות בשווי כולל של כ-26,000 שקל.
מספר ימים לאחר מכן, ביום 25.6.18 התקבל במשטרה דיווח על פריצה לבית עסק אחר באותו הרחוב, במהלכו שברו שני חשודים את המנעול שהיה מחובר לתריס.
במהלך ניסיון הפריצה ולאחר קבלת הדיווח במשטרה, הגיעו ניידות משטרה למקום, והחשודים נמלטו לחדר המדרגות ובהמשך ולאחר מרדף, נתפסו ונעצרו על ידי השוטרים כשהרכוש הגנוב ברשותם.
אולי גם זה יעניין אותך

בחקירה מורכבת ותוך שימוש באמצעים טכנולוגיים, הצליחו חוקרי המשטרה לקשור את החשוד בן 21 מנתניה לאירוע ניסיון הפריצה ואת החשוד העיקרי, בן 23 תושב העיר, הצליחו לקשור לשני אירועים נוספים; לאירוע פריצה לבית עסק מיום 20.6.18 וכן לאירוע פריצה, מיום 19.6.18 לבית עסק שלישי נוסף ברחוב בורוכוב בעיר, אז עיקם את תריס החנות וגנב מהחנות 25 פקטים של סיגריות, 10 בקבוקי אלכוהול בשווי כולל של 7,500 שקל וכן 2,000 שקל במזומן שגנב מהקופה במקום.
ביום חמישי הוגשו נגד החשודים כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.
צילומים: דוברות המשטרה

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך