גם ההורים בכפר סבא תובעים פיקוח על גני הילדים והמעונות הפרטיים. יובל לוי: "הילדים הקטנים נמצאים בידיים שחייב להיות עליהן פיקוח"

בעקבות הריגתה של הפעוטה בת השנה, יסמין וינטה, על ידי סייעת הגן שלה בפתח תקווה, מאות תושבים, הורים וילדים בכפר סבא יצאו להפגין וקראו להחיל פיקוח ממשלתי על מה שמתרחש בגנים הפרטיים. יובל לוי: "צריך להעסיק אנשים בפיקוח ובעלי יכולות מוכחות"


מאות הורים, ילדים ותושבים מן השורה הגיעו להפגין בכיכר העיר בכפר סבא, במחאה על ההפקרות בהתנהלות גני הילדים והמעונות הפרטיים ואוזלת ידה של המדינה בפיקוח עליהם. ההפגנה התקיימה במספר ערים בארץ ואורגנה על ידי תושבת כפר סבא ובלוגרית, טלי אהרון, בעקבות הריגתה בגן בפתח תקווה של הפעוטה יסמין וינטה ז"ל על ידי הסייעת, אינה סקיבנקו.

יום לאחר שהוגש כתב אישום חמור גנגד סקיבנקו בגין הריגה והתעללות בחסר ישע, התגלתה זוועה נוספת שהתרחשה בגן ילדים בגבעתיים, אף הוא גן פרטי "גן מתוק", בו הגננת ואחת הסייעות הכו והתעללו בילדים במקום. כאמור, ההפגנה בכפר סבא התקיימה כחלק מהפגנות רבות שהתקיימו בכעשרים ערים בכל רחבי הארץ.

אולי גם זה יעניין אותך

המועמד לראשות העיר, יובל לוי, הגיע להפגנה וכיו"ר סיעה שחרטה על דגלה ושמה את קידום נושא החינוך הוא התייחס לכל עניין אי הפיקוח על הגנים הפרטיים ואמר: "הילדים האלו הקטנים נמצאים במסגרת ובידיים שחייב להיות עליהן פיקוח. ליבי עם האמא של יסמין הפעוטה, דורינה וינטה, שאמרה: 'התינוק כל כך קטן ולא יכול להגיד שהוא לא יכול להיות שם בגלל אלימות'. הצטרפתי לתושבי כפר סבא בראשות טלי אהרון, שתבעו השגחה במעונות למנוע טרגדיות נוראיות כאלה. ליבי עם האמהות התובעות להעסיק עובדים בעלי יכולת מוכחת ובתנאים הולמים לעצור אסונות שכאלה".

 

צילום: פייסבוק ביקורת בונה

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך