בהוד השרון לא יהיו צהרונים לכיתות ג’ בשנה הבאה. הסיבה: “אין מספיק ילדים”

זה נשמע מוזר שהעיר צומת עם משפחות צעירות רבות שמגיעות לעיר, לא יפתחו צהרוני עירייה לכיתות ג' בשל מחסור בילדים, אבל כרגע זה המצב המוזר משהו

הוד השרון נחשבת לעיר מתפתחת עם משפחות צעירות רבות שמגיעות לעיר בשנים האחרונות, בעיקר בעקבות פרויקטים ותנופת בנייה גדולה. עם זאת, נראה שיש משום מה מצוקת ילדים הנרשמים לצהרוני העירייה.

את זה גילו הורים לילדים המסיימים כיתה ב’ ועולים לכיתה ג’, כשנודע להם שהעירייה לא פתחה הרשמה לצהרונים לכיתות ג’. הורים עובדים נדהמו שאין אופציה כזאת וביקשו הסברים מהעירייה.

בעירייה הפתיעו וגילו שהצהרונים לכיתות ג’ בקושי החזיקו מעמד השנה, וכל זאת בשל מחסור בנרשמים.

“על פי החלטת ממשלת ישראל, תוכנית צהרוני ניצנים מיועדת לתלמידי כיתות א’-ב’ בלבד. בשנה האחרונה הפעילה העירייה צהרונים גם לכיתות ג’ אך מבין למעלה מ-1,000 ילדי כיתות ג’ בעיר נרשמו בתחילת השנה לפעילות 140 תלמידים בלבד ולמעלה מ-50% מהם פרשו בתוך זמן קצר כך שבסופו של יום נעזרו בשרות כ-60 תלמידים בלבד”, עוד מסבירים בעירייה: “ההיענות הנמוכה הובילה לצערנו הרב לפיטורי עובדים וכפי שנמסר להורים הוחלט כי בשלב זה תיבדק ההיתכנות להפעלת צהרונים אלו באמצעות רישום ברשימות המתנה במזכירויות בתי הספר ולאחר שיסתיים רישום היתכנות זה ייבדקו נתוני האמת לעומקם ותתקבל החלטה בהתאם”.

 

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close