נתפס על חם בישוב תנובות פורץ סדרתי לרכבים באזור השרון. מכר את השלל כדי לקנות סיגריות ואלכוהול

תושב זמר בן 36 נעצר לאחר שהוא נחשד בסדרת פריצות לרכבים וגניבת רכוש מהם. כל זאת כדי לקנות לעצמו סיגריות ואלכוהול. חלק מהשלל שגנב נמצא ברשותו


במהלך החודש החולף התקבלו במשטרה מספר תלונות על התפרצויות לרכבים באזור השרון. בעקבות התלונות נפתחה חקירה לאיתור המבצע ואכן, בפעילות מבצעית מאומצת ותוך שימוש באמצעים טכנולוגיים, אותר הנאשם בישוב תנובות, ליד נתניה.
הנאשם, בן 36 מאזור זמר, נעצר והובא לחקירה בתחנת המשטרה. זמן קצר בטרם מעצרו של הנאשם, בוצעה התפרצות נוספת לרכב באזור בית ינאי כאשר מהרכב נגנבו טלפון נייד וארנק, שהכיל בין היתר כרטיס אשראי. במהלך החקירה עלה כי הנאשם עשה שימוש בכרטיס האשראי הגנוב ורכש באמצעותו סיגריות ובקבוקי בירה. בכדי לפרוץ לרכבים, הנאשם לעיתים ניפץ את שמשות הרכבים.
אולי גם זה יעניין אותך

מכתב האישום שהוגש עולה כי הנאשם עשה שימוש ברכב לצורך ביצוע ההתפרצויות וחילוטו של הרכב התבקש בעת הגשת כתב האישום נגדו. במעשיו של הנאשם הוא הסב נזק רב לבעלי הרכבים, הן בגרימת נזק בשעת ההתפרצות והן ברכוש שגנב מהרכבים.
 בחיפוש ברכבו של הנאשם נמצא רכוש רב החשוד כגנוב שכלל בין היתר גם את הרכוש שנגנב זמן קצר קודם לכן מהרכב בבית ינאי. הנאשם הובא לדיון בבית המשפט ומעצרו הוארך ב-4 ימים והשבוע כאמור הוגשו נגדו כתב אישום ובקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו.
תמונה: חלק מהשלל הגנוב והסיגריות שרכש באמצעות כרטיסי האשראי שנגנבו. צילום: דוברות המשטרה

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך