הפנינג רכיבה ברמת השרון לזכר ערן יוליס ז"ל

הפנינג של רכיבה סובב רמת-השרון לכל המשפחה נרשם בסוף השבוע עם למעלה מ-1000 רוכבים בכל הגילאים שהשתתפו ב"שרונדו" ה-24 ע''ש ערן יוליס ז''ל


גם השנה עם 1000 רוכבים מכל הגילאים השתתפו בהפנינג הרכיבה ב"שרונדו" ברמת השרון, על שמו של ערן יוליס ז"ל, בן רמת השרון שנהרג בתאונת דרכים.

מזג אוויר נפלא קידם את השיירה הארוכה והצבעונית של רוכבי אופניים, אשר רכבו בשני מקצים: מקצה באורך של 9 ק"מ שכלל נסיעה בשדות קיבוץ גליל ים ומקצה של 4 ק"מ לילדים קטנים. הושם דגש מיוחד על רכיבה בטוחה עם קסדות ואף נמכרו במקום קסדות רבות במחיר מסובסד.

אולי גם זה יעניין אותך

לאחר סיום הרכיבה, נערך הפנינג ססגוני באזור גן הבנים, שכלל מוזיקה, קטעי שירה והופעת אקסטרים. בסיום הוגרלו פרסים יקרי ערך בין המשתתפים שהוענקו להם על ידי ראש העירייה.

המסע נקרא ע"ש ערן יוליס ז"ל, בן רמת השרון אשר נהרג בתאונת דרכים. משפחתו של ערן יוליס יחד עם מחלקת הספורט של עיריית רמת-השרון, הרשות למניעת אלימות והמטה לבטיחות בדרכים וגורמים נוספים, חברו יחדיו לקיום מסע האופניים ופעלו רבות להעצמת ולהצלחת האירוע ומימוש מטרתו- עידוד הרכיבה על אופניים ברמת השרון בכלל ועידוד רכיבה בטוחה בפרט.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך