הביט בנד במסע עולמי: מסנט פטרסבורג לכפר סבא

תזמורת ביט בנד חיפה, תזמורת הג'אז הייחודית של מרכז תרבות ומוזיקה ביט ממשיכה להכות גלים. לאחר שקטפה את המקום הראשון בפסטיבל הג'אז היוקרתי "הקרוסלה " בסנט פטרסבורג,  הופיעה הביט בנד בפסטיבל הארצי לתזמורות כלי נשיפה בכפר סבא והדהימה את הקהל ברפרטואר המרשים שלה. על התזמורת מנצח ארמן אסלניאן, החצוצרן הבינלאומי של סימפונית חיפה וביג בנד חיפה שמיד בסיום האירוע טס  לחו"ל  על מנת להשתתף כנציג ישראל בסבב הופעות של תזמורת יוצאי ארמניה העולמית.    
Tags

מנהל מרכז תרבות ומוזיקה ביט יובל קאופמן : תזמורת הביט בנד חיפה זכתה למחמאות רבות מאנשי מקצוע רבים ואנו גאים שגם קונסרבטוריון כפר סבא, מהגדולים והחשובים במדינה, הכיר בנו ובפועלנו ונתן לנו במה כזו ראויה. אנו נמשיך לקרב את הג’אז לבני הנוער ולייצג את ישראל בכבוד.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close