"אז למה מפגש האושר? כי זה פשוט מה שזה, מפגש של אושר"

בנצי ארבל, בוגר לימודי קולינריה באיטליה ועמרי קרביץ, בוגר לימודי קולינריה בצרפת, חברי ילדות מחיפה, צברו ניסיון בעבודה לצד רושפלד ואז החליטו לפתוח מקום משלהם שיהיה בו ניחוח פלאפל אוריון עליו הם גדלו וטוויסט ייחודי בצורת סלט של אושר עם בורגול וטופינג


בנצי ארבל ועמרי קרביץ, שני חיפאים לשעבר, פתחו לפני כחמש שנים בקינג ג'ורג' 105 את מפגש האושר. שני החבר'ה לא פראיירים ומגיעים כל אחד עם רזומה עשיר ומאושר. בנצי למד קולינריה בדרום באיטליה, עבד בארץ אצל רושפלד והיה שותף בסורא מרה והאספרנטו וקרביץ למד קולינריה בצרפת ועבד אצל שרון כהן בשילה ואצל רושפלד. מפגש האושר, לדבריהם, זה פלאפל בסגנון אוריון החיפאי עם סביח. פשוט מאוד. אולי בשבילם זה פשוט אבל הקונספט תפס תאוצה והמקום התחזק מאוד כשמבקרים בו מכל קצוות האוכלוסייה, מההלך הפשוט ועד השפים המפורסמים וכולם מאושרים וחוזרים. לא סתם הסלוגן של המקום הוא "חוץ מהאושר הכל שטויות."

 

מגישים אושר. ארבל וקרביץ. פייסבוק מפגש האושר.

בנצי, למה מפגש האושר?

כי זה פשוט זה. מפגש של אושר.

ומאיפה הגיע הקישור לאוריון?

זה זיכרון ילדות שלנו מחיפה. יש לנו אפילו מנה בשם אוריון.

איזה מנות מומלצות באושר?

פלאפל וסביח, כמובן ויש גם סביח כרובית במקום חציל. ויש את סלט האושר, הלהיט שלנו, שזה סלט ירקות, טחינה ובורגול עם טופינג של פלאפל, חציל וביצה קשה. אה, יש גם סלט אושר עם עדשים במקום בורגול לכל הצלייקים והשומרי גלוטן.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך