נתפס על חם תושב נתניה, שפרץ לבתים ביהודה הלוי. בירור קצר העלה – פרץ לעוד בתים בכל העיר

אתמול עצרה המשטרה חשוד בביצוע התפרצויות לבתי מגורים בכל רחבי תל אביב. פעילות משותפת של חקירה, בילוש ואמצעים טכנולוגיים הביאה למעצרו של חשוד בן ה-45 מנתניה

מסע הפריצות לבתים ברחבי תל אביב בא לסופו אתמול עם מעצרו של תושב נתניה בן 45. בדיקה באמצעים טכנולוגים העלתה כי פרץ למספר דירות בכל רחבי העיר.
במהלך חודש ינואר דווח על התפרצות לדירה ברחוב יהודה הלוי בתל אביב. חוקרי המשטרה שהוזעקו למקום החלו באיסוף ראיות ועדויות ובכלל זה ביצעו איסוף ממצאים ודגימות, באמצעות מעבדת הזיהוי הפלילי.

ממצאי מעבדת הזיהוי הפלילי העלתה את זהות החשוד תושב נתניה יליד 72. בלשי המשטרה איתרו אתמול את החשוד, ברשותו נתפס רכוש רב חשוד כגנוב ועצרו אותו. הבלשים שביצעו את המעצר זיהו את החשוד כמי שהיה מעורב בהתפרצות נוספת ברחוב הרברט סמואל בתל אביב, ובחיפוש בביתו מצאו ממצאים הקושרים את החשוד אף להתפרצות זו.
החשוד הובא לחקירה בתחנת המשטרה והבוקר יובא לבית משפט השלום בתל אביב לדיון בהארכת מעצרו.
מהמשטרה נמסר כי: “מדובר במאבק נחוש ובלתי מתפשר בעבריינים הפוגעים בבטחונו וברכושו של הציבור. מקרה זה, כמו גם במקרים אחרים, התאפיין בהפעלת אמצעים טכנולוגיים מתקדמים והביא לידי ביטוי את המקצועיות, הנחישות ושיתוף פעולה בין יחידות שונות במשטרה, אשר הביא לתוצאה המוצלחת ולמעצרו של חשוד שפגע בבטחונם של התושבים”.

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close