מה הסיכוי ששתי תאומות זהות ילדו באופן מקרי באותו יום, באותו בית חולים? זה קרה באיכילוב לקרן וענבל. "בזמן שבאתי לתמוך בלידת אחותי, ירדו לי המים"

קרן הגיעה כדי להיות לצד אחותה התאומה, שילדה תאומות בעצמה, ואז בחניה של בית החולים איכילוב ירדו לה עצמה המים...התוצאה: היא ילדה את בנה בותו יום, באותו חדר ובאותו בית חולים יחד עם אחותה התאומה


זה ששתי אחיות יולדות באותו יום, זה כבר קרה, אבל כששתי אחיות תאומות יולדות באותו יום ומאושפזות באותו חדר יולדות, זה לא קרה. אבל בערב החג האחרון זה קרה לשתי אחיות תאומות, שבאופן בלתי צפוי ילדו באותו יום, ובאותו מקום.

תכירו: קרן אוגלבו וענבל בן יוסף, אחיות תאומות, ילדו שתיהן בחג, כשאחת מהן בכלל מגיעה לבית החולים כדי להיות לצד אחותה התאומה שבדיוק ילדה.

אולי גם זה יעניין אותך

״בערב החג בקשה ענבל להצטלם איתי, תמונה אחרונה לפני הלידה. הניתוח שלה היה מתוכנן ליום רביעי הקרוב", מספרת קרן, "תוך כדי צילום ענבל אמרה לי שהיא מרגישה שהיא צריכה לנסוע לבית החולים".

ואכן, תוך כמה שעות ענבל ילדה תאומות זהות בניתוח קיסרי. "לא חשבתי שגם אני אלד באותו יום. הגעתי יחד עם אמא לתמוך בענבל אחרי הניתוח ובחניה ירדו המים. מצאנו את עצמנו במיון בדרך לחדר לידה. הספקתי להגיד לענבל שלום בהתאוששות ולפנות בוקר נולד בני השלישי. אמא שלי כל כך התרגשה. שלושה נכדים באותו יום זו בהחלט מתנה מדהימה לחג, עבורה ועבור כולנו!", מספרת קרן בהתרגשות.
"היה לנו צוות מיילדות, אחיות ורופאים מקצועיים, אנושיים, נעימים ומכילים. הייתה לנו חווית לידה מדהימה".

הצוות החליט לאפשר לאחיות התאומות לחוות עד הסוף את האירוע הכפול והמשולש יחד, והם דאגו לשכן אותן באותו חדר במחלקת יולדות: "תודה רבה שאפשרתם לנו לחלוק חדר יחד במחלקת יולדות ב", מסכמת קרן בחיוך.

 

בתמונה: התאומות קרן אוגלבו וענבל בן יוסף. "איזו שמחה לאמא שלי שבאותו יום נולדו לה 3 נכדים". צילום: דוברות איכילוב

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך