מרגש וכואב: גיל יצחקי, אביה של אליאן בת השלוש שנהרגה בתאונה לפני 10 ימים, כשהיא לצדו, כתב פוסט שמטלטל רבים: "מאז שהלכת ואני בדד, חיי אפורים קשים וגמורים"

אליאן יצחקי ז"ל בת השלוש נהרגה בתאונת דרכים מחרידה, לפני עשרה ימים, בעת שחצתה את הכביש בחברת אביה גיל. אתמול אביה כתב פוסט על מות בתו וגעגועיו שגרם לרבים להתרגשות וטלטלה גדולה. "נותרה חשכה בנפש בוכה. לילות ארוכים סובב בדרכים"


לפני 10 ימים, בשעות אחר הצהריים, אליאן יצחקי הקטנה, בת השלוש, טיילה עם אביה ברחוב השומר בטבריה. מסיבה שעדיין לא ברורה, אליאן חצתה את הכביש ובאותו רגע רכב פגע בה אנושות. למרות ניסיונות הרופאים, אליאן הקטנה מתה מפצעיה תוך זמן קצר.

אביה, גיל, ששהה לצידה בזמן התאונה המחרידה כתב אתמול פוסט בדף הפייסבוק שלו שגרם להתרגשות רבה, פוסט קשה של אב המתאבל על בתו הפעוטה שנלקחה ממנו בדרך קשה מנשוא.

הפוסט קיבל אלפים רבים של תגובות של הזדהות עם האב האבל והכואב.

אולי גם זה יעניין אותך

וכך כתב גיל יצחקי לבתו אליאן ז"ל:

 

"לילות ארוכים סובב בדרכים רוצה מנוחה לנפש, בוכה זוכר מבטך אליי מחייך, קשה לי. בלילות נתת את עצמך מאז שהלכת ואני בדד חיי אפורים קשים וגמורים. זוכר מבטך אליי מחייך, קשה לי בלילות נתת את עצמך.

בים של דמעות סובב לי שעות.
קורא שוב בשמך רוצה ליראותך.
ליבי מתחנן לא נח לא ישן בים של דמעות אבדו התקוות!!!

אומרים שהזמן תרופה למכאוב, אין עתיד בלעדייך.
קשה לי מנשוא השמש שקעה חלפה עוד שעה .
נותרה חשכה בנפש בוכה. לילות ארוכים סובב בדרכים.
לאל מתפלל שבי יסתכל.

ביםם של דמעות סובב לי שעות קוראאאא שוב בשמך רוצה לראותך ליבי מתחנן לא נח, לא ישן. בים של דמעות אבדו התקות!!!

אליאןןןןןן אליאןןןןן צועק שוב בשמך. אין מילים שיכלו לתאר ואילו במעט כמה געגועים יש לי אלייך ילדה שלי, מלאך שלי, נסיכה שלי, אהבה שלי מאהבת שלי, חברה שלי, שותפה שלי, חיים שלי. חייכנית שכמותך מלאת אהבה, שמחה, נתינה, שופעת אור קורנת ומחבקת. אליאני שלי, קטנה שלי.

 

הפוסט שהעלה גיל יצחקי על בתו אליאן יצחקי ז"ל. צילום: פייסבוק גיל יצחקי

"אני לא מאמין שזה מה שאני עושה, משתף אתכם אנשים יקרים בכאב העצום שאני מרגיש. אני נושם אותך בבוקר והולך לישון איתך בלילה. לישון חחחח אליאן שלי נישאר לי לבקש מימך דבר אחד: שמרי עלינו. שמרי על אבא שלך שמשתגע, שמרי על אמא שלך שאהבת כל כך, את ניתאי שמעון שבקושי הספקת להכיר.

תתני לאבא כוחות להוביל את הבית הזה הכי גבוה שאפשר.

את צדיקה חיים שלי. זה הדבר היחידי שהצלחתי להתחבר אליו מכל מה שאמרו. את נשמה גבוהה שתלווה אותי כל החיים.

אני אעצור פה, כי זה על הקצה שבקצה אליאןןן. אבא שלך אוהבבבבבב אותךךךךך ומתגעגעעעעעעע בואי אליי בחלומות תת.

ולכם אנשים יקרים.. משפחה, חברים, קרובים, רחוקים. באמת כלום לא מובן מאליו – חיבקתם ועדין מחבקים. אני מודה לכם כי בזכותכם אני חי ושומע בעצתכם תודה, תודה, תודה".

 

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך