מה קרה לזוג צעיר מאנגליה שהגיע לרחבת הריקודים בחתונה שלהם לריקוד הראשון, ובמקום לרקוד הצעירה החלה ללדת ברחבה?

דניאל וקרל עמדו לרקוד את הריקוד הראשון שלהם כבעל ואישה טריים, עד שלפתע דניאל הרגישה לחות מוזרה לאורך רגליה, לעיני האורחים הנדהמים היא פשוט החלה..ללדת..אגב, לאורחים זה לא הפריע להמשיך לרקוד ולאכול


 

דניאל מאונטפורד בת ה-19 וחברה קרל בן ה-18 ציפו ללידת ילדם הראשון. עוד לפני כן, הם תכננו להתחתן בגיל הצעיר שלהם.

החתונה כבר הייתה מוכנה, המוזמנים הגיעו לכנסייה ונכחו בטקס הנישואין המרגש של הזוג הצעיר, כשדניאל כבר בחודש התשיעי להריונה. משם, כל החבורה השמחה יצאה לאולם האירועים בדרום אנגליה לחגוג, לאכול ובעיקר לרקוד.

דניאל והבעל הטרי קרל בעת טקס החתונה. לקוח מ"המירור"

הזוג הצעיר עלה על רחבת הריקודים, כדי לפצוח בריקוד הראשון שלהם כבעל ואישה ואז…כפי שמספרת דניאל: "התחלנו לרקוד ופתאום הרגשתי מין רטיבות לאורך רגליי, לא הבנתי בהתחלה מה זה, חשבתי שאני מזיעה מתוך התרגשות, אבל אז הזרם גבר והבנתי שיורדים לי המים ואני למעשה מתחילה בתהליך לידה. כנראה מההתרגשות הקדימה הלידה מהצפוי", מספרת דניאל נרגשת.

דניאל וקרל, חובקים את הבת ג'סמין שנולדה במהלך החתונה. צילום מ"המירור"

הקרובים הבחינו שדניאל מתחילה בתהליך לידה ברחבה, הם הזעיקו אמבולנס. אלא שהעובדה שקרל ואשתו היולדת מיהרו לבית החולים, לא עצרה מהארוחים להמשיך לרקוד, לאכול ולחגוג, כפי שהזוג מספר בחיוך: "הדי.ג'יי המשיך בשלו, כולם המשיכו לחגוג, בזמן שאנחנו הבאנו לעולם את הבת שלנו היפהפייה ג'סמין. אפילו את העוגה לא הספקנו לחתוך", הם אומרים קורנים מאושר כשהם אוחזים בבת שלהם.

גניאל מסכמת: "רגע אחד רקדתי עם בעלי הטרי ודקה אחר כך התחלתי ללדת את בתנו הבכורה. אבל זו מתנת החתונה הכי טובה שיכלנו לקבל".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך