יצא בזול עם עסקת טעיון מקלה. צילום: גטיאימג'סיצא בזול עם עסקת טעיון מקלה. צילום: גטיאימג'ס

תושב ראשל"צ דקר את חברו ופצע אותו קשה לאחר שגילה שהוא מקיים קשר רומנטי עם בת זוגו. לאחר מצוד אחריו – נתפס

כתב אישום הוגש נגד תושב ראשל"צ שלפני כשבועיים דקר את חברו, כי חשד בו שהוא מנהל רומן עם בת זוגו. במהלך הניסיון לעצור אותו אף תקף את השוטרים


כתב אישום הוגש בשבוע שעבר נגד תושב ראשון לציון, בן 28, בגין דקירה של חברו ופציעתו באורח קשה על רקע סכסוך אישי בין השניים.

תחילתה של החקירה בדיווח שהתקבל במשטרת ישראל, בראשית החודש, על פצוע דקירה שפונה, מרחוב ירושלים בראשון לציון, לבית החולים "אסף הרופא", כשהוא פצוע באורח קשה.

אולי גם זה יעניין אותך

פעילות חקירתית, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים הביאה, מספר ימים לאחר מכן, לאיתורו של החשוד במעשה ולמעצרו. במהלך מעצרו, תקף החשוד את השוטרים ואף התנגד למעצרו.

על פי כתב האישום, ניהל הקורבן קשר רומנטי עם בת זוגו של הנאשם. בראשית החודש, הגיע הנאשם בסמוך לביתו של הקורבן ובין השניים התפתח דין ודברים מילולי בעניין יחסיהם לבת זוגו של הנאשם. בין השניים החלו דחיפות, במהלכן דקר הנאשם את הקורבן פעמיים וגרם לפציעתו בנסיבות מחמירות.

עוד עולה מכתב האישום כי, לאחר שדקר את חברו, נמלט הנאשם מהמקום על קטנועו.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בראשון לציון, ובשבוע שעבר הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום בעניינו ובקשה לעצרו עד לתום ההליכים בגין פציעה, החזקת סכין שלא למטרה כשרה, איומים ושימוש בכוח למנוע מעצר.

 

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך