התחפושת המיוחדת של בטמן בבטמוביל מרגשת את המדינה

סבא כדורי המדהים ובן, המעצב התעשייתי המוכשר, הפכו את כיסא הגלגלים של רועי הקטן שסובל משיתוק מוחין לבטמוביל מפוארת ואת רועי לבטמן האגדי. מרגש:


סבא כדורי שמגדל יחד עם אשתו את הנכד רועי, שסובל ממחלת ניוון שרירים, אח לתאום בריא,  קיבל פנייה דרך אחת העמותות המטפלות בילדים עם צרכים מיוחדים כי ישנו מעצב שמחפש כיצד לתרום לחברה ומבקש לעשות טוב על הלב לילד בפורים. כדורי הסבא והמעצב בן נפגשו ובן הגה את הרעיון להפוך את רועי וכיסא הגלגלים לבטמן והבטמוביל שלו. וכך בפורים הסתובבו סבא כדורי, בן המעצב ורועי בעדלאידע וריגשו את המדינה כשמאות אנשים ביקשו להצטלם עם רועי המאושר.

אולי גם זה יעניין אותך

סבא כדורי, עושים לרועי טוב על הלב?

כל הזמן. אנחנו מגדלים את רועי מאז שהיה בפגייה, מגדלים אותו לטוב ולרע. רועי זקוק לטיפול תמידי קבוע מהלידה, הוא נולד לאח תאום בריא שהוריו מגדלים אותו ואני ואישתי לקחנו אותו מהפגייה אלינו… המעצב בן פנה אלי דרך אחת העמותות והביא את הרעיון לתחפושת. בן שאל מה נרצה שיעצב ורועי בחר את התחפושת של בטמן ובן עיצב לו אותה.

בן, המעצב, מרגש לראות את התגובות לתחפושת?

מאוד. מאוד מרגש. השנה החלטתי לעשות תחפושת לילד עם צרכים מיוחדים, עבדתי על זה במשך חודשיים בלילות ובימים והתוצאה טובה וכולם מתלהבים ורועי שמח. זו הייתה המטרה.

סבא כדורי מספר על רועי והתחפושת. צילום ניוזים
בן. המעצב התעשייתי, מספר על התחפושת
תגובות:
עוד ניוזים בשבילך