בעיות “גזים” של נוסע בטיסה לאמסטרדם גרמה למהומה במטוס ונחיתת חירום בווינה, וזה לא הכל…

בעיה במנוע, בעיה בדלק שאזל, תקלה בכנפיים? לא אלו היו הסיבות בגללן נאלץ מטוס לנחות נחיתת חירום בווינה. הסיבה: בעיות עיכול של אחד הנוסעים

מטוס שנאלץ לנחות נחיתת חירום זה לאחר שקרה דבר קיצוני שמסכן את שלמות המטוס ובריאות הנוסעים. מה שארע, לפני מספר ימים, בטיסה מדובאי לאמסטרדם יכול לעונות על האפשרות השנייה – בריאות הנוסעים.

לפני מספר ימים בטיסה של חברת “טרנסאוויה איירליינס” מדובאי לאמסטרדם, הכל התנהל כשורה בטיסה השגרתית למדיי.

אלא שאז, באחת משורות הנוסעים, החל אחד הנוסעים לסבול מבעיות “גזים” שגרמו מעבר לקולות לא נעימים לאלו שישבו בסביבתו, גם לריח רע.

שניים מהנוסעים שישבו בסמוך התלוננו בפני צוות הדיילים. אך לטענתם, כפי שסיפרו מאוחר יותר, הצוות התעלם. אלא שבעיות העיכול של “שכנם” לכיסאות לא פסקו ואף התעצמו.

לשני הנוסעים הצטרפו נוסעים אחרים שמחו בפני הדיילים. כשהנוסעים ראו כי הדיילים מתעלמים מהבעיה שהפכה את נסיעתם לגהינום, החל ויכוח סוער בין הנוסעים לדיילים.

הקולות הרמים הגיעו גם לתא הטייס, ובהחלטה יוצאת דופן הטייס החליט לבצע נחיתת חירום בווינה, במקום להמשיך ליעד הסופי באמסטרדם.

הדבר הכי מדהים הוא, שבעוד הנוסע עם בעיות העיכול ירד מהמטוס לרווחת הנוסעים, גם שאר חבריו לטיסה בשורות לידו ולפניו ירדו מהמטוס, אלא שהם ירדו שישה נוסעים כשהם אזוקים בגלל שצוות המטוס התלונן שהם הקימו מהומה.

שלטונות וינה שחררו אותם מיידית בטענה כי הם לא עברו כל עבירה פלילית.

שאר הנוסעים נאלצו לחכות זמן רב כדי שהמטוס יחזור להמריא, בתקווה שהריחות הרעים השתחררו ממנו בכל הדרמה שקרתה.

 

צילום אילוסטרציה: גטיאימג’ס

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close