יצא בזול עם עסקת טעיון מקלה. צילום: גטיאימג'סיצא בזול עם עסקת טעיון מקלה. צילום: גטיאימג'ס

הותר לפרסום: סרגיי פוגרבנוי מנתניה, הוא החשוד ברצח אמו הקשישה. לאחר זאת ניסה להתאבד מול השוטרים

הותר לפרסום: חקירה של צוות חקירה מיוחד במשטרת ישראל הביאה לגיבוש תשתית ראייתית להגשת כתב אישום נגד סרגיי פוגרבנוי בן 42 מנתניה, החשוד ברצח אימו יקטרינה סברדלוב בת 70 מנתניה


השוטרים הצליחו לפענח את הרצח בנתניה וגילו כי האחראי לרצח הקשישה הוא לא אחר מבנה. מהחקירה עלה כי ב- 30.1.18 רצח החשוד, סרגיי פוגרבנוי בן ה-42 את אימו, תוך הפעלת אלימות כלפיה.

ביום הרצח, סמוך לשעה 05:40 התקבל במשטרה אירוע בגין חשוד שהתפרץ לדירה ברח' שדרות בנימין בנתניה. כוחות משטרה שהגיעו למקום איתרו את בעלת הדירה, הגרה בשכנות לחשוד ואימו, אשר מסרה כי החשוד, המוכר לה, דפק בחוזקה על דלת ביתה באמצעות מחבת ומשנכנס לדירה, יצא אל המרפסת ואיים להתאבד.

אולי גם זה יעניין אותך

השוטרים ניסו משך דקות ארוכות למנוע את קפיצתו של החשוד מהגג בדירת שכנתו ואף הצליחו בכך. בשל מצבו הנפשי והתנהגותו החריגה של החשוד באותה העת, הוא נלקח על ידי השוטרים לאשפוז בבית החולים פרדסיה.

בהמשך היום, סמוך לשעה 10:40 ביקשה משכירת הדירה לחשוד ואמו, להיכנס לדירה משום שלא ראתה את האם יוצאת מדירתה באותו היום, ורצתה לבדוק שהחשוד, שנעצר שעות ספורות קודם לכן  לא הותיר מכשירי חשמל פועלים בדירה. משנכנסה לדירה, הבחינה בגופתה של המנוחה, אמו של החשוד. בשל החשד שעלה כי החשוד מעורב ברצח אימו, הוא נעצר בגין רצח ע"י השוטרים בזמן אשפוזו בבית החולים פרדסיה.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת והבוקר כאמור, עם הסרת צו איסור הפרסום, בכוונת הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום ובקשה למעצרו עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו.

 

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך