לאחר הליך ארוך נבחרה מנהלת חדשה למרכז הרפואי וולפסון: ד"ר ענת אנגל

לאחר מכרז ארוך ולאחר חילופי תפקידים זמניים בצמרת המרכז הרפואי "וולפסון" נבחרה אתמול מנהלת חדשה – ד"ר ענת אנגל, סגנית יוצאת של מנהלת בית החולים "אסף הרופא"


אחרי הליך מכרז ארוך במיוחד, נבחרה אתמול מנהלת חדשה למרכז הרפואי "וולפסון" שבחולון. שמה ד"ר ענת אנגל, היא שימשה עד עתה כסגנית מנהלת בית החולים "אסף הרופא" והיא מתמחה ברפואה פנימית. ד"ר אנגל תחליף את ד"ר זהבית זיו נר ששימשה מנהלת זמנית.

ד"ר ענת אנגל היא בת 45, נשואה ואם לשני ילדים. היא מומחית ברפואה פנימית ובמינהל רפואי. בחמש וחצי השנים האחרונות שימשה סגנית מנהלת המרכז הרפואי אסף הרופא. היא הייתה אחראית על כל המחלקות המנתחות, על חטיבת מיילדות וגניקולוגיה, על תחום החינוך הרפואי וסימולציה, על הטיפול הפליאטיבי והטיפול בכאב. מובילה את פרויקט יהלום לקידום חוקרים צעירים ומצטיינים, וקבוצות למניעת שחיקה בקרב הסגל. חברת סגל בפקולטה לרפואה, מרצה ומרכזת את הקורס למדיניות בריאות בעולם בביס לבריאות הציבור, ומלמדת מקצוענות ותקשורת בחוג לחינוך רפואי.

אולי גם זה יעניין אותך

במסגרת התפקיד הובילה ד"ר אנגל שינויים רבים, הגדילה יעילות עבודה בחדר ניתוח, פיתחה תהליכים לשמירה על רצף טיפולי, ושיפרה את עבודת הצוות הרב מקצועי במרכז הרפואי.

סגן שר הבריאות, הרב יעקב ליצמן, ברך על הבחירה ואמר: ״אני מברך את ד״ר אנגל על המינוי להיות מנהלת בית החולים. אני סמוך ובטוח שהיא תוביל את הצוות הרפואי ותנהיג אותם להישגים מרשימים במערכת הבריאות לטובת כלל הציבור בחברה הישראלית. מאחל לה את ברכת הדרך״.

משה בר סימן טוב מנכל משרד הבריאות הוסיף: ״לאחר תהליך ארוך הסתיים מכרז משמעותי במשרד הבריאות ובית החולים וולפסון יקבל מנהלת מסורה וערכית שתוביל את המוסד קדימה ולמעלה. אני מאחל לה המון בהצלחה, לה ולצוות המסור של בית החולים וולפסון שציפה למינוי ראוי- ציפייה שהתממשה.

ד״ר ענת אנגל אמרה עם בחירתה: ״ניהול בית החולים וולפסון מהווה עבורי אתגר גדול, שמחה על מתן האמון  וההזדמנות. בכוונתי להוביל את המרכז הרפואי וולפסון להיות מרכז רפואי ששואף למצוינות רפואית, יציבות כלכלית ובד בבד שם את מטופליו במרכז. אני מודה לסגן השר ולהנהלת המשרד על האמון וההזדמנות לקחת חלק בהובלת מערכת הבריאות הישראלית״.
צילום: משרד הבריאות

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך