שמחה כפולה במחלקת היולדות ב"אסף הרופא"

שי-לי כהן מהיישוב נילי ואחותה שירן טל מהעיר מודיעין הגיעו ביום שני האחרון למחלקת יולדות ב"אסף הרופא". שתיהן קיבלו צרים באותו יום, ושתיהן הביאו לעולם את ילדיהם השני ושם נכחה הסבתא המאושרת – אחות במחלקה פנימית ה' בבית החולים


האחיות שירן טל ושי-לי כהן הגיעו ביום שני לבית החולים "אסף הרופא", לאחר ששתיהן נתקפו צירי לידה באותו זמן. בבית החולים חיכתה להן הסבתא אירן פאשי, אחות אחראית, אהובה ומוערכת במחלקת פנימית ה' ב"אסף הרופא".

שי-לי, מהישוב נילי, ילדה ראשונה קצת אחרי חצות בת  במשקל 3.100 ק"ג ואילו אחותה שירן ילדה ב-12 בצהריים את בנה השני במשקל3.300 ק"ג.

אולי גם זה יעניין אותך

"אסף הרופא הוא בית עבורנו. כאן נולדנו, כאן גם ילדנו את ילדינו", מדגישות האחיות. "שמענו חוות דעת מצוינות על המחלקה החדשה- '0 הפרדה' והחלטנו הפעם ללכת על הקונספט הזה, מתוך בחירה וידיעה שזה אמנם לא פשוט להיות צמוד לתינוק 24/7, אבל התנאים במחלקה מצוינים".

הסבתא המאושרת, האחות אירן פשאי, ביקשה להודות לצוות חדר הלידה והמחלקה על המסירות, היחס  והמקצועיות וציינה בהתרגשות: "אסף הרופא מזמן הפך להיות מעבר למקום תעסוקה בשבילי. אסף הרופא הוא בית לכל דבר ועניין. אני שמחה שהלידות של בנותיי עברו בשלום ומודעת לכך שמהיום אני סבתא במשרה מלאה על כל המשתמע מכך".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך