מקרה קורונה שלישי בכוכב יאיר – הבת בת ה-15 של הזוג שנמצא חולה, נמצאה אף היא חולה בקורונה

נמצא כי בתם בת ה-15 של חולה מס. 71 מכוכב יאיר- צור יגאל, נדבקה אף היא כמו אמה, בנגיף הקורונה. שתי הבנות האחרות במשפחה לא נדבקו. הנערה לומדת בחטיבת הביניים בישוב

 

מקרה קורונה שלישי אובחן בכוכב יאיר – צור יגאל.

המועצה המקומית כוכב יאיר – צור יגאל מעדכנת את הציבור כי הערב התקבלו תוצאות הבדיקה של בנותיהן של חולה מספר 71 ורעייתו (חולה מספר 110), שניהם תושבי היישוב.

ממצאי הבדיקה קבעו כי שתיים מהבנות, אחת מהן שימשה כמורה מחליפה בבתי הספר היסודיים, אינן חולות במחלת הקורונה וממצאי הבדיקה לגבי שתיהן שליליים.

לגבי הבת הצעירה (15) של בני הזוג נמצא כי היא נדבקה במחלה. במהלך הערב היא תועבר ככל הנראה לאשפוז בבית החולים איכילוב ותשהה לצד אמה. מנהלת טיבת הביניים בה לומדת הבת וחדר המצב של משרד החינוך עודכנו הערב על ידי המועצה והם צפויים להנחות לגבי כניסה לבידוד של אנשי צוות הוראה בבית הספר ותלמידים.

במועצת כוכב יאיר מדגישים: “על פי ההנחיות הנהוגות מאז פרוץ המשבר, כל מי שבא במגע ישיר עם הבת הצעירה במהלך 14 הימים האחרונים נדרש להכנס לבידוד ולדווח למשרד הבריאות, בהתאם להנחיות המתפרסמות באתר המשרד. אנו ממתינים לקבלת חקירה אפידימיולוגית רשמית ממשרד הבריאות על תנועותיה של החולה טרם ששהתה בבידוד, וזו תפורסם מיד כשתתקבל.

הנחיות משרד הבריאות קובעות, נכון להיום, כי רק מי שהיה במגע ישיר עם החולה חייב בכניסה לבידוד. על פי ההנחיות אין חובה לכניסה לבידוד במגע עם מי שהיה במגע עם החולה (דרגת מגע משנית)”.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close