הכה את שותפו במוט ברזל ושלח אותו לאשפוז וניתוח. צילום: גטיאימג'סהכה את שותפו במוט ברזל ושלח אותו לאשפוז וניתוח. צילום: גטיאימג'ס

סכסוך שותפים: הכה במוט ברזל את שותפו לדירה בכפר סבא, שנזקק לניתוח

אישום: נתין אריתראי מכפר סבא תקף באלימות את שותפו לדירה והכה אותו במוט ברזל בראשו. החשוד נעצר והיום הוגשו נגדו כתב אישום ובקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים


 

ביום 29.12.19 התקבל במשטרת ישראל דיווח על זיהוי חשוד שתקף יומיים קודם לכן את שותפו לדירה. מבדיקה ראשונית עלה כי הקורבן הותקף על ידי שותפו לדירה בשל וויכוח שפרץ בין השניים כחודש קודם לכן. חקירת המשטרה העלתה כי החשוד המתין ליציאת הקורבן מהבית לפנות בוקר ובעוד הקורבן צועד ברחוב, החשוד תקף אותו במוט ברזל והיכה בו פעמיים בראשו. גם כשהקורבן ניסה להתגונן, החשוד הלם בו בעוצמה רבה באמצעות המוט.

כתוצאה מהתקיפה נגרמו לקורבן מספר שברים ביד ופצעים בראש והוא פונה לקבלת טיפול רפואי בביץ החולים מאיר, שם אושפז ועבר ניתוח ביד.

ב-29.12.19 החשוד, נתין אריתראי בן 42 מכפר סבא, אותר ונעצר על ידי השוטרים. מעצרו הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת והבוקר בכוונת הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום בעבירה של *חבלה חמורה בנסיבות מחמירות* וכן בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך