תושב נתניה התחזה לטכנאי גז וכך עשק כסף רב מקשישים חסרי ישע בכל אזור גוש דן והמרכז בטענה שתיקן דליפת גז בביתם כביכול ואף גנב רכוש מביתם

תושב נתניה בן 58 החליט לעשוק קשישים בני 80 ו-90. הוא ביקש מהם תשלום עבור דליפת גז שכביכול יש בביתם, כשהוא מתחזה לטכנאי גז. אם לא די, בזמן שנכנס לביתם גנב מהם רכוש וכסף, בנוסף לכסף שעשק מהם. המשטרה מחפשת עוד קשישים שנפלו קורבן למעשים דומים אלו

 

במשטרת ישראל התקבלו מספר תלונות נגד חשוד המתחזה לטכנאי גז באזור גוש דן , נכנס לבתים של קשישים בשנות ה-80 וה-90 לחייהם ועושק אותם בטענה כי הגיע לטפל בדליפת גז.

עם הגשת התלונות, פתחה המשטרה בחקירה סמויה ממנה עלה כי החשוד נהג להגיע לבתי הקשישים, לטעון בפניהם כי גז העירייה שלחה אותו לטפל בתקלה לאחר שוועד הבניין דיווח אודותיה ובעודו בתוך בתי הקורבנות, נהג החשוד להתקשר לבני משפחותיהם ודרש לקבל תשלום בגין עבודתו, שבפועל לא ביצע.

מחקירת המשטרה עלה כי בעודו בתוך הבתים, הגדיל החשוד ועשה כשהסתובב בבתי הקורבנות וגנב מהם רכוש וכספים בסך אלפי שקלים.

אתמול, יום שלישי בשבוע, בתום חקירה סמויה, עצרה המשטרה את החשוד, תושב נתניה בן 58, והיום הוא יובא לבית המשפט השלום בתל אביב לדיון בבקשת המשטרה להאריך את מעצרו.

 

במשטרה חושדים כי ישנם מקרים נוספים בהם מעורב החשוד שלגביהם טרם הוגשה תלונה וקוראת לכל מי שחש עצמו נפגע להתלונן בתחנת המשטרה הקרובה.

מהמשטרה נמסר: “עושק קשישים היא תופעה בזויה של ניצול אוכלוסיות מוחלשות . המשטרה תמשיך לפעול על מנת להתחקות אחר אותם נוכלים המנצלים ועושקים את כספם של אוכלוסיות אלה”.

 

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close